Bluza z kapturem na zamek FARBEN LEHRE - 35 ON STAGE

Kolor: Bordowy
Gramatura: 280
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • 3XL
149,90 PLN
Kolor: Bordowy
Gramatura: 280
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Bluza FARBEN LEHRE z okazji 35-lecia zespołu

Bluza z kapturem na zamek FARBEN LEHRE 35 ON STAGE to zasłużony hołd oddany w stronę jednej z najbardziej oldskulowych, polskich kapel rockowych. Dokładnie 35 lat temu FARBEN LEHRE zagrali swój pierwszy koncert. Ich sceniczny debiut miał miejsce w liceum dwóch założycieli zespołu Wojtka Wojdy i Marka Knapa. Koledzy zagrali w auli Liceum im. Władysława Jagieły w Płocku dla 150 osób.

Już cztery lata później grali dla niespełna 20 tysięcy na Festiwalu w Jarocinie. Niezły przeskok, prawda? I to zaledwie w cztery lata. Zespół piął się w górę, nagrywając kolejne krążki. I gra do dziś, dlatego należy im się hołd za wytrwałość. 3 i pół dekady na scenie to przecież nie tak częste zjawisko w punkrockowej historii.

Komfort, jakość i estetyka

Bluza z kapturem na zamek FARBEN LEHRE 35 ON STAGE to nie kolejne akcesorium stworzone tylko po to, by miało okazyjnie wytrzymać jeden czy dwa koncerty. To ubranie mogące śmiało posłużyć tyle, ile lat ma sam zespół. Zadbaliśmy o wszystko: solidny zamek, wytrzymałe szwy, nieścieralny nadruk wykonany metodą sitodruku i oczywiście 100% naturalnej bawełny. W końcu chcieliśmy solidnie uczcić te 3 i pół dekady.

Wygoda w codziennym użytkowaniu

Bluza z kapturem na zamek FARBEN LEHRE 35 ON STAGE sprawdzi się na koncercie, wyjściu do kina, na obiad czy randkę. Została skrojona w ten sposób, by dobrze eksponować męską sylwetkę. Spójrz tylko na zdjęcie modela (178 cm wzrostu i 80 kg). Wygląda dobrze, prawda? Do tego materiał jest na tyle ciepły, by wytrzymać nawet jesienno-zimowe pogowanie w plenerze.

BKZ_CLASSIC.16