THE BILL wraca z nowym albumem. O czym jest THE KADA?
Zespoły

THE BILL wraca z nowym albumem. O czym jest THE KADA?

Po latach przerwy ikony polskiego punk rocka – The Bill – wróciły na scenę w wielkim stylu! 12 kwietnia 2024 roku ukazała się ich nowa płyta zatytułowana “The Kada”. Krążek znalazł się w sprzedaży zarówno w formie fizycznej, jak i cyfrowej, pozwalając fanom cieszyć się nowym materiałem w dowolnej formie. Przekonaj się, czy warto ją kupić!

The Kada – premiera z mocnym przytupem

The Kada to prawdziwe uderzenie punkrockowej mocy prosto w twarz. Album zawiera 10 utworów naładowanych charakterystycznym, ostrym i bezkompromisowym brzmieniem The Bill. Fani mogą spodziewać się energetycznych kompozycji przepełnionych dosadnymi tekstami i gitarowymi riffami, które aż rwą do pogo!

Dodatkową atrakcję na nowej płycie stanowi powrót kultowego wokalisty Artura „Soko” Soczewicy, który ponownie zasilił szeregi The Bill. Jego charakterystyczny, chrapliwy wokal wprowadza na The Kadę tę specyficzną, punkową aurę, za którą tak bardzo kochają go fani.

Pokolenie PnX – przedsmak w lyric video

Przed premierą albumu zespół podsycił apetyt fanów wypuszczając na swojej playliście YouTube lyric video do utworu “Pokolenie pnX”. Kawałek ten od razu elektryzuje swoim szybkim tempem i wściekłymi tekstami, dając wyobrażenie o tym, jak będzie wyglądać cała płyta.

Zespół The Bill wciąż na fali

Założona w 1986 roku w Warszawie formacja błyskawicznie podbiła serca miłośników alternatywnej sceny swoją autentycznością i żywiołowością. The Bill stworzyli własny, rozpoznawalny styl łączący punk rock z aktualną i kontrowersyjną tematyką tekstów. Dzięki temu stali się głosem pokolenia, które nie bało się sprzeciwiać systemowi.

Dziś, po wielu latach obecności na scenie, The Bill wciąż pozostają ikoną polskiego punk rocka, czerpiąc inspirację z trudnych czasów i wydarzeń, aby tworzyć muzykę będącą głosem tych, którzy wierzą w wartość wolności i szacunku dla człowieka.

Nie przegap tej muzycznej petardy! “The Kada” to prawdziwe uderzenie punkrockowej energii, którą doskonale znają fani The Bill. Płyta sprawi, że znów poczujesz ten niepowtarzalny rock’n’rollowy wstrząs!

Kup koszulki The Bill w sklepie muzycznym carton.pl!

Chcesz świętować powrót The Bill z przytupem, najlepiej zaopatrz się w oficjalny merch tej kultowej kapeli! W naszym sklepie Carton.pl znajdziesz koszulki, bluzy i inne gadżety z wizerunkiem zespołu. Cała kolekcja produkowana jest w Polsce z najwyższej jakości 100% bawełny, więc możesz być pewny, że Twój t-shirt posłuży Ci przez długie lata. Nie przegap okazji, by uzupełnić swoją garderobę!

Zobacz koszulki THE BILL!

Czytaj również:

Najpopularniejsze polskie zespoły na Spotify. Czy mamy ich koszulki?

Gdzie kupić koszulki zespołów?

Polskie zespoły rockowe – zobacz, jak kapele gitarowe wpłynęły na muzyczną kulturę!