Bluza FARBEN LEHRE - 35 ON STAGE

Kolor: Bordowy
Gramatura: 280
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • 3XL
99,90 PLN
Kolor: Bordowy
Gramatura: 280
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Bluza z okazji 35-lecia

Bluza FARBEN LEHRE 35 ON STAGE to hołd w stronę niezwykłej długiej i aktywnej działalności zespołu na polskiej scenie punkrockowej. 35 lat tworzenia muzyki, 16 wydanych albumów i trudna do zliczenia liczba zagranych koncertów (w ostatnich 15 latach FARBEN LEHRE zagrało ich ponad 1500, co stawia zespół w gronie najbardziej aktywnych kapel rockowych).

Warto oddać cześć chłopakom i sprawić im i przede wszystkim sobie prezent, kupując bluzę. Dlaczego warto? Cóż… być może sam dobry wygląd cię nie przekonuję, ale bez obaw. Wiemy, że ładne logo i optymalny krój to nie wszystko. Liczy się jeszcze jakość i sposób produkcji, dlatego my nie bawiliśmy się w półśrodki.

Bezkompromisowe 100% bawełny

Bluza FARBEN LEHRE 35 ON STAGE została wykonana w 100% z naturalnej bawełny. Materiał „oddycha”, jest hipoalergiczny, elastyczny i jednocześnie pozwala zachować ciepło. Bluza może okazać się niezastąpiona w okresie jesienno-zimowym.

Jakość z polskiej fabryki

Bluza FARBEN LEHRE 35 ON STAGE została wykonana w 100% w Polsce. Nie szczędziliśmy na materiale, i metodach produkcji. Nadruk wykonany został niezwodną metodą sitodruku, co sprawia, że przetrwać może tyle cykli prania ile koncertów zagrał zespół FARBEN LEHRE.

B_CLASSIC