Odzież THERION – dla wszystkich miłośników symfonicznego metalu!

Szwecja słynie popularnymi kapelami symfonicznymi. Z całą pewnością możemy do nich zaliczyć Therion, czyli formację założoną w roku 1987 przez Christofera Johnsona. Grupa zadebiutowała w roku 1991 r. z niezwykle udanym albumem „Of Darknes”, który można było uznać za Death Metal z krwi i kości. Późniejsze dokonania muzyków jednak zaczynają ewoluować w stronę muzyki poważnej oraz opery, połączonej z ciężkimi gitarami charakterystycznymi dla metalu. Od wydania albumu „Theli” z 1996 zespół klasyfikowany jest jako symfoniczny metal z licznymi wpływami progresywnego roka. Warto również wspomnieć, że sama nazwa zespołu wywodzi się od albumu popularnej grupy Celtic Frost! Therion do tej pory cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, więc na pewno można wskazać znaczącą ilość fanów, którzy chcieliby odpowiednio wesprzeć ulubionych muzyków poprzez zakup merchu wysokiej jakości. Mimo, że bestia pochodzi ze Szwecji, to u nas bez większego problemu zakupisz Odzież THERION z naszej krajowej produkcji. Możemy Ci wręcz zapewnić, że każdy produkt zakupiony u nas charakteryzuje się wysoką jakością wykorzystanych materiałów. Jesteśmy firmą, która doskonale zdaje sobie sprawę z potrzeb wszystkich entuzjastów ciężkiego grania, dlatego zapewniamy im usługi na naprawdę wysokim poziomie. Nasze elementy garderoby znacznie przewyższają te, które odnajdziesz na niepewnym rynku. Rozwiązania takie określa się jako piraty, czyli produkty, na których w nielegalny sposób umieszczono logotypy artystów. U nas nie ma miejsca na takie niegodziwe działania. Sięgając po naszą ofertę, masz pewność, że w realny sposób wspierasz muzyków, których słuchasz na co dzień.

Wyświetlane 1-3 z 3 produktów
Zdjęcia produktu Koszulka damska Tank Top THERION NUNC
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
69,90 PLN
Strona 1 z 1

Ubrania THERION – zainteresuj się naszym asortymentem już dziś!

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, wszystkie ubrania THERION zostały wykonane z materiałów naprawdę wysokiej jakości. Warto również wspomnieć, że każdy nawet najmniejszy produkt przez nas oferowany został wyprodukowany w Polsce, przez co trwałość zakupionych przez Ciebie artykułów na pewno Cię nie zawiedzie. Zakupisz u nas koszulki, bluzy oraz inne elementy garderoby z logotypami Twoich ulubionych formacji. Warto wspomnieć, że nadruki wykonujemy niezwykle skuteczną metodą sitodruku, która charakteryzuje się trwałością naniesionej na tkaninę grafiki, przez co pranie nie powinno sprawiać większych problemów. Jest to niezwykle ważne, ponieważ większość koszulek muzycznych zaledwie po kliku wizytach w pralce można wyrzucić do kosza ze względu na niską jakość użytych surowców. Wybierając nas, stawiasz przede wszystkim na swoją satysfakcję!

Akcesoria THERION – dla osób, które cenią sobie mniej widoczną formę wsparcia!

Oczywiście nie tylko odzież muzyczna jest najlepszą formą wsparcia artystów. Można także sięgać po liczne gadżety, które również przynoszą muzykom zysk. W naszym sklepie zakupisz akcesoria THERION, które zostały wykonane z surowców wysokiej jakości, a co za tym idzie, ich trwałość będzie oscylować na naprawdę zadowalającym poziomie.