Odzież UK SUBS – sięgnij po klasyczny punkrockowy merch!

Czy UK Subs trzeba w ogóle komukolwiek przedstawiać? Jest to angielska grupa tworząca punk rock, która w zasadzie tworzyła ten gatunek od podstaw. Została ona założona w roku w 1976 przez Charliego Harpera, czyli wokalistą, który na samym początku swojej kariery muzycznej był związany z brzmieniami bluesowymi. Na samym początku formacja nosiła nazwę „The Subversives”, a po stosunkowo krótkim czasie skrócono ją do „The Subs”, co następnie wyewoluowało w końcową wersję, którą znamy do dzisiaj. Dyskografia kapeli liczy kilkadziesiąt wydawnictw, które dalej cieszą się ogromnym zainteresowaniem nawet współcześnie! UK Subs zgromadziło wokół swojej twórczości ogromną ilość fanów, którzy bardzo chętnie wspierają swoich ulubionych artystów, sięgając po ich płyty oraz różnoraki merch. Jeżeli chciałbyś kupić odzież UK SUBS ze sprawdzonego źródła, to na pewno powinieneś zapoznać się z naszym bogatym asortymentem, w którym znajdziesz ubrania naprawdę wysokiej jakości, której na pewno nie zaznasz u żadnej innej konkurencji. Jesteśmy marką, która stara się zapewniać profesjonalne usługi wszystkim naszym klientom. Sami jesteśmy miłośnikami ciężkich gitarowych brzmień, więc zdajemy sobie sprawę, że zakupiony merch powinien mieć swój charakter. Nasz towar musi też przejść rygorystyczne testy podczas licznych koncertów, festiwali muzycznych lub podczas codziennego życia. Warto również wspomnieć, że nasze produkty powstają w sposób zgodny z prawem, ponieważ legalnie wykorzystujemy logotypy wszystkich artystów. Czas najwyższy odrzucić w niepamięć tandetne piraty, które odnajdziesz w wielu miejscach. Postaw swój wybór na zaufany merch w najlepszej cenie!
Wyświetlane 1-1 z 1 produktów
Zdjęcia produktu Koszulka UK SUBS PUNK ROCK 1977
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • 3XL
79,90 PLN
Strona 1 z 1

Ubrania UK SUBS – doskonały wybór dla każdego fana punk rocka!

Odzież to podstawowy element każdej subkultury. Jeżeli chciałbyś sięgnąć po doskonałe ubrania UK Subs, to Carton wychodzi do Ciebie z najlepszą możliwą propozycją. W naszym asortymencie odnajdziesz koszulki oraz bluzy, które wykonano z najwyższą dbałością o szczegóły. Przede wszystkim zależy nam na satysfakcji każdego klienta, dlatego staramy się zapewnić artykuły wykonane z surowców o zadowalającej jakości. Możemy się pochwalić niezwykle trwałymi nadrukami, które wykonujemy przy pomocy sitodruku. Jest to technologii nanoszenia grafik na tkaninę, która cieszy się ogromną wręcz popularnością ze względu na wytrzymałość końcowego efektu. Od teraz nawet najbrutalniejsze pogo nie będzie wyzwaniem dla ilustracji dumnie znajdującej się na Twojej piersi!

Akcesoria UK SUBS – najlepsi przyjaciele Twojej kostki oraz katany!

Katana oraz plecak typu kostka to w zasadzie podstawowe elementy wyposażenia każdego przedstawiciela subkultury punków. Osobiście uważamy, że warto zrobić miejsce na drobną naszywkę z logiem legendy, jaką jest UK Subs.