Odzież MUCHY – polska scena rockowa dalej błyszczy jasnym blaskiem!

Formacja Muchy coraz bardziej zaskakuje swoim nietuzinkowym oraz oryginalnym brzmieniem! Grupa powstała w roku 2004 i zajmują się tworzeniem szeroko pojętego rocka. Jako główne inspiracje muzycy uznają: „The Velvet Underground”, „Modest Mouse”, „Guided by Voices”, „The Smiths”, czy też „Republika”. Kapala została okrzyknięta odkryciem roku 2006 przez miesięcznik Machina oraz Program 3 Polskiego Radia. W 2007 roku na rynku pojawił się debiutancki album „Terroromans”, który spotkał się z naprawdę ciepłym przyjęciem przez fanów oraz krytyków. Muchy w trakcie swojej 15-letniej działalności wypuściły 6 albumów studyjnych, z czego ostatnio opublikowane „Szaroróżowe”, wydano w 2021 roku. Formacja ze względu na swoje oryginalne podejście do gatunku cieszy się ogromną popularnością na polskiej scenie muzycznej. Artyści zdołali zbudować zaufane grono fanów, które z wielką chęcią sięga po merch związany z ich ulubionymi twórcami. Jeżeli chciałbyś z dumą reprezentować nową falę polskich gitarowych brzmień, to z całą pewnością powinieneś sięgnąć po odzież MUCHY z naszego bogatego asortymentu. Możemy Ci zapewnić, że każdy element odzieży, który u nas zakupisz, został wykonany z niezwykłą wręcz dbałością o szczegóły. Carton jest sklepem, który już od ponad 20 lat zapewnia wszystkim fanom rocka oraz metalu, dostęp do sprawdzonego merchu, który będzie w stanie wytrzymać naprawdę wiele. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest trwałość odzieży. Każdy koncert to ogromna próba dla naszych koszulek lub też bluz, więc dbamy o to, aby były one wykonane na zadowalającym poziomie. Zakupy u nas na pewno Cię nie zawiodą!

Wyświetlane 1-11 z 11 produktów
Zdjęcia produktu Naszywka MUCHY LOGO
  • 1 size
11,90 PLN
Zdjęcia produktu CD + DVD MUCHY CHCECICOSPOWIEDZIEC
  • 2 CD + DVD
21,40 PLN
Strona 1 z 1

Ubrania MUCHY – merch najlepszy w Polsce!

Ubrania MUCHY zakupione w naszym sklepie charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Do produkcji wykorzystano bawełnę sprawdzonego pochodzenia, więc możesz mieć pewność, że masz do czynienia z zaufanym artykułem wyprodukowanym w naszym kraju. Możemy się pochwalić imponującą jakością nadruków, które znajdują się na ubraniach. Zdecydowaliśmy się na sprawdzoną metodę sitodruku, którą bez większego wahania możemy uznać za najlepszą. Dzięki tej metodzie grafiki trafiające na tkaninę będą w stanie wytrzymać najtrudniejsze warunki na czele z wielokrotnym praniem. Oczywiście należy stosować się do zaleceń, które odnajdziesz na metce. W ten sposób zakupiony przez Ciebie towar będzie mógł cieszyć swoim fabrycznym stanem bardzo długo.

Akcesoria MUCHY – wzbogać swoją garderobę w interesujące akcenty!

Być może nie jesteś osobą, która przepada za noszeniem odzieży muzycznej. Oczywiście dla Ciebie również istnieje możliwość wsparcia Twojego ulubionego artysty. Na pewno możesz sięgnąć po przypinkę, którą następnie umieścisz w widocznym miejscu! Na naszej stronie zakupisz akcesoria MUCHY w niezwykle przystępnych cenach.