Koszulka 65DAYSOFSTATIC - BIG TEXT CUBE

Kolor:
Biały
Gramatura:
180
Skład:
100% Bawełna
model:
CLASSIC.16
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
wybierz rozmiar:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
69,90 PLN

Minimalistyczny design i kosmiczna estetyka

65DAYSOFSTATIC to niewątpliwie jeden z najciekawszych zespołów, jakie pojawiły się na scenie muzycznej. Grupa od 2001 roku tworzy muzykę instrumental math i post-rock. Wyróżnia ich absolutny brak wokalu i umiejętne łączenie syntezatorów dźwięku z prawdziwymi instrumentami. Różnorodność dźwiękową szczególnie słychać m.in. w utworze Tomorrowd, na którym wybrzmiewają typowe dla lat 80’ syntezatory.

Koszulka 65DAYSOFSTATIC w carton.pl

W carton.pl z podobną pasją łączymy estetyczny wygląd z wysoką jakością. Koszulka 65DAYSOFSTATIC BIG TEXT CUBE jest dokładnie taka, jak sam zespół. Wyróżnia się. Decyduje o tym nowoczesny projekt graficzny, zgodny z najnowszymi trendami wzornictwa w branży odzieżowej.

Dorzucamy do tego 100% bawełny, boczne szwy i nadruk najwyższej jakości. Wszystko z myślą o wieloletnim noszeniu bez obawy o rozejściu się koszulki w szwach czy utraty wyrazistości nadruku.

Wygoda w cenie

Wiemy też, że koszulka 65DAYSOFSTATIC BIG TEXT CUBE ma Ci służyć na co dzień. Z tego powodu zadbaliśmy o wygodny krój, w którym będziesz odczuwać pełen komfort. Niezależnie od okoliczności, w których ją ubierzesz. Koncert? Wypad na piwo? Spokojny spacer po parku? W tej koszulce zawsze będziesz czuć się wygodnie i wyglądać stylowo.