Zespół-petarda, czyli 4DZIKI

Kto nie był na koncercie tej ekipy, ten nie wie, co to życie. Kiedy rwiesz się do tańca, krzyczysz wniebogłosy i zapominasz o bożym świecie, wtedy wiesz, że 4DZIKI grają. Mogłeś to zaobserwować m.in. trasie Punky Reggae Live. A może tam byłeś? W takim razie następnym razem zabierz ze sobą odpowiednie ubranie dla prawdziwego dzika!

A teraz trochę faktografii – zespół powstał w 2008 roku, jednak nie wydał swojej pierwszej płyty od razu. Dopiero 10 lat później można było posłuchać ich pierwszych numerów w Internecie. Ekipa od początku bardzo ewoluowała. Festiwal CieszFanów dolał tylko oliwy do ognia. To tam właśnie po raz pierwszy ekipa spotkała się z takimi uznanymi graczami, jak Transgresja czy Dr Misio. Kapela od razu nabrała tempa i wygląda na to, że nikt ich nie zatrzyma!

Wyświetlane 1-5 z 5 produktów
Zdjęcia produktu Koszulka 4DZIKI DZIK-ON DZIK-OFF
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • 3XL
59,90 PLN
Strona 1 z 1

Skład zespołu

Od 2002 roku do 2021 w skład zespołu wchodzili następujące Dziki:

-       Mikołaj Grzech - perkusja (2002-2008),

-       Karol Kowalczuk - gitara (2002-2008),

-       Michał Olejnik - bas (2002-2006),

-       Wojciech Maziakowski - bas (2006-2008),

-       Bartosz Macikowski - gitara (2018-2020),

-       Mateusz Maniewski - gitara (2019-2021)

To dzięki nim bawiliście się na koncertach i jeszcze nie jeden raz się zabawicie. Chcesz okazać swoje wsparcie? Ubrania 4DZIKI to jeden z najlepszych sposobów. Ubierz je na koncert i baw się dobrze!

100% bawełny – koszulki 4DZIKI

To nie dziki kapitalizm! Pracujemy w pocie czoła, żebyś Ty był zadowolony z naszych ubrań. Tak, żeby służyły Ci długo i żebyś z czystym sercem mógł polecać je znajomym i rodzinie. Dlatego w większości produktów wykorzystujemy wyłącznie bawełnę. Do tego dorzucamy jeszcze niezawodny sitodruk no i oczywiście mocne szwy – tak byś mógł swobodnie hulać na koncertach!

Na koncert i na co dzień!

4DZIKI to zespół słynący ze swoich popisowych koncertów. 3 akordy i darcie mordy – to jeden z ich sloganów! Dlatego, jak dobrze wiesz, warto wybrać się na ich koncert. Klimat wzmocni odpowiednia stylówka. Ubrania 4DZIKI sprawdzą się idealnie! Sprawdź, wybierz i hulaj do woli!

Badziki 4DZIKI

Oprócz T-shirtów na naszej stronie możesz znaleźć (jeśli jeszcze się nie wyprzedały), takie rarytasy, jak m.in. torby 4DZIKI, pinezki i wiele, wiele innych… Sprawdź nas. Piny od nas charakteryzują się wytrzymałością i wyraźną grafiką. Gwarantujemy, że wytrzymają wiele… nawet dzikie koncerty!