Koszulka ALASTOR - OUT OF ANGER

Kolor:
Czarny
Gramatura:
180
Skład:
100% Bawełna
model:
CLASSIC.16
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
wybierz rozmiar:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
59,90 PLN

Koszulka zespołu, który nie odpuszcza

Koszulka ALASTOR - OUT OF ANGER jest nie tylko wygodna, wytrzymała i wykonana z materiałów wysokiej jakości. To też design nawiązujący do albumu niezwykle upartego i zdeterminowanego zespołu, jakim jest ALASTOR. Kapela przeszła wiele perypetii, poczynając od licznych problemów wydawniczych, kończąc na kilkukrotnych zmianach w składzie. Chłopaki jednak nie odpuścili. Chwała im za to!

Koszulka ALASTOR - OUT OF ANGER graficznie nawiązuje do szóstego w dorobku zespołu albumu. Muzycy postanowili pozostać wierni korzeniom. Kompozycja utrzymana jest w trash metalowym tempie, z dużą dawką energii, co na pewno zaowocuje podczas koncertów grupy. Przyjście na ich występ to gwarancja dobrej zabawy. Wybierz się na niego w naszej koszulce!

100% bawełny – produkcja bez kompromisów

Koszulka ALASTOR - OUT OF ANGER została wykonana w 100% z naturalnej bawełny. Dzięki temu jest hipoalergiczna, wygodna, przyjemna w dotyku, odporna na rozciągnięcia materiału i hipoalergiczna. Wybierając T-shirt z bawełny, możesz mieć pewność, że posłuży Ci przez długie lata!

Myśl globalnie – kupuj lokalnie

Koszulka ALASTOR - OUT OF ANGER została wykonana w 100% w Polsce. Działamy w duchu idei Fair trade, co znaczy tyle, że uczciwie podchodzimy do produkcji. Nie wykorzystujemy tańszych usług oferowanych przez kraje tzw. Trzeciego Świata, jak wiele z dużych koncernów odzieżowych i jesteśmy z tego dumni. Za jakość ręczymy osobiście. Jak popierasz takie podejście? Zamawiaj u nas!

Inni kupili również

Zobacz również

Przypinka ALASTOR SPAAAZM
  • 1 size
4,90 PLN