Koszulka CAŁA GÓRA BARWINKÓW - BEAT 2 MEET U

Kolor:
Czarny
Gramatura:
180
Skład:
100% Bawełna
model:
CLASSIC.16
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
wybierz rozmiar:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
59,90 PLN

T-shirt z logo albumu BEAT 2 MEET U

Koszulka CAŁA GÓRA BARWNIKÓW - BEAT 2 MEET U to T-shirt nawiązujący do piątego krążka zespołu z Kłobucka. Krytycy chwalili ten album jako najdojrzalsze dzieło tego zespołu. Krążek dobrze się przyjął ze względu na ciekawą mieszankę gatunkową (reggae, ska, rocksteady oraz funk i soul) oraz brzmienie napawające optymizmem i zachęcające do zabawy.

Koszulka CAŁA GÓRA BARWNIKÓW - BEAT 2 MEET U sprawdzi się jednak nie tylko podczas koncertów. Dzięki czarnej barwie kontrastującej z białym i błękitnym kolorem może okazać się idealną koszulką na co dzień. Co więcej – wykorzystanie najlepszych materiałów i optymalnie wygodnego kroju (CLASSIC.16) sprawia, że T-shirt jest wyjątkowo komfortowy.

Dwustronny nadruk

Koszulka CAŁA GÓRA BARWNIKÓW - BEAT 2 MEET U ma logo zarówno na froncie jak i na tyle ubrania. Przy tworzeniu projektu graficznego posłużyliśmy się fontem znanym z okładki krążka. Dzięki temu każdy fan od razu rozpozna w Tobie sprzymierzeńca. Jakość nadruku nie pozostawia wiele do życzenia. Wykorzystaliśmy niezawodny sitodruk, dlatego możesz mieć pewność, że ubranie zachowa oryginalny kolor, nawet po wielu latach.

Polski zespół - polska produkcja

Koszulka CAŁA GÓRA BARWNIKÓW - BEAT 2 MEET U została wykonana w 100% w Polsce. Sami zadbaliśmy o każdy etap produkcji. Dlatego materiał się nie mechaci, nadruk jest intensywny i wytrzymały na blaknięcie, a sama koszulka odporna na rozciągnięcia i w 100% bezpieczna dla zdrowia (bawełna jest materiałem hipoalergicznym). Czego więcej oczekiwać od ubrania?