Koszulka damska SS-20 - 1981

Kolor:
Czarny
Gramatura:
180
Skład:
100% Bawełna
model:
MOTYLEK
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
wybierz rozmiar:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
59,90 PLN

T-shirt SS-20 dla prawdziwych fanek

Koszulka damska SS-20 - 1981 to gratka dla prawdziwych fanek tego warszawskiego zespołu. Nie każdy wie, że pod tą nazwą swoje pierwsze koncerty dawała legendarna dziś kapela DEZERTER. Zmienili ją w 1982, ze względu na gęsty klimat polityczny tamtych czasów. W końcu SS-20 to nazwa radzieckiego pocisku – raczej niezbyt ‚korzystna” nazwa na okres PRL-u…

Koszulka damska SS-20 - 1981 to kompozycyjny klasyk – biały napis na czarnym tle. Takie połączenie korzystnie przedstawia sylwetkę i pasuje do niemalże każdej stylówki. Dlatego świetnie sprawdzi się zarówno podczas koncertu, jak i na co dzień. Zespół DEZERTER na pewno doceni fakt, że ktoś zna ich historię, gdy zobaczy Cię w tej koszulce na koncercie.

Jakość priorytetem

Koszulka damska SS-20 - 1981 została wykonana w 100% z naturalnej bawełny. Dzięki temu jest w 100% bezpieczna dla zdrowia, przyjemna w noszeniu, przewiewna, hipoalergiczna i higroskopijna (zmniejsza potliwość organizmu). To jeden z najlepszych materiałów do koszulek na świecie!

Wygoda na wiele lat

Koszulka damska SS-20 - 1981 jest nie tylko wygodna, ale i wytrzymała. Zadbaliśmy o to, żeby szwy przetrzymały nawet konkretne pogo, a nadruk zachował tę samą intensywność nawet wiele lat po zakupie. Jakość naszych produktów jest rozpoznawalna. Wielu naszych klientów nosi ubrania od nas przez wiele, wiele lat.