Koszulka damska Tank Top LUCIFERIAN LIGHT ORCHESTRA - VENUS IN FLAMES

Kolor:
Czarny
Gramatura:
180
Skład:
100% Bawełna
model:
CLASSIC
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
wybierz rozmiar:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
69,90 PLN

Koszulka damska od LUCIFERIAN LIGHT ORCHESTRA

Koszulka damska Tank Top LUCIFERIAN LIGHT ORCHESTRA - VENUS IN FLAMES nawiązuje do słynnego w świecie metalu projektu Christophera Johnssona. Tak, właśnie tego, który jest liderem szwedzkiej grupy THERION, znanej z symfonicznego grania metalu. Projekt zrobił ogromne wrażenie na fanach grupy. Jeśli się do niej zaliczasz, ten T-shirt jest dla Ciebie!

Koszulka damska Tank Top LUCIFERIAN LIGHT ORCHESTRA - VENUS IN FLAMES sprawdzi się jednak nie tylko na koncertach i muzycznych festiwalach. Warto nosić ją na co dzień, szczególnie latem. Krój gwarantuje swobodę, odkryte ramiona komfort przy większych temperaturach, a materiał (100% naturalnej bawełny) – wygodę.

100% naturalnej bawełny – jakie korzyści?

Koszulka damska Tank Top LUCIFERIAN LIGHT ORCHESTRA - VENUS IN FLAMES została wykonana wyłącznie z jednego materiału – z niezastąpionej, naturalnej bawełny. Dzięki temu tank top jest wygodny, bezpieczny dla skóry, hipoalergiczny, higroskopijny (zmniejsza potliwość organizmu w stosunku do sztucznych tkanin). Kolejnym atutem jest duża wytrzymałość i odporność na rozciągnięcia.

Szwedzki zespół, polska produkcja

Koszulka damska Tank Top LUCIFERIAN LIGHT ORCHESTRA - VENUS IN FLAMES graficznie nawiązuje do projektu szwedzkiej grupy muzycznej. Jednak wykonanie ubranie odbyło się w 100% w Polsce. Dlatego zamawiając tank top, masz pewność, że nie kupujesz kota w worku. Ręczymy za to, że posłuży Ci przez długie lata.

Zobacz również