Koszulka HAPPY PILLS - LO-FI

Kolor:
Czarny
Gramatura:
180
Skład:
100% Bawełna
model:
CLASSIC.16
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
wybierz rozmiar:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
59,90 PLN

Koszulka HAPPY PILLS z logo kultowego albumu LO-FI

„Lo-Fi” to drugie oficjalne wydawnictwo tego kultowego zespołu spod Poznania. W 2021 roku doczekało się zasłużonej reedycji. Kawałki zostały poddane solidnej postprodukcji, co przekłada się na jakość nagrań. My też mamy dla Ciebie coś wysoko jakościowego – koszulkę HAPPY PILLS - LO-FI.

Koszulka HAPPY PILLS - LO-FI została wykonana z myślą o tym, żeby w jak najlepszy sposób oddać hołd kapeli grającej w stylu znacznie odróżniającym się od klasycznego, polskiego rocka. Członkowie zespołu nie kryli inspiracji amerykańską muzyką rockową i to pod jej wpływem komponowali utwory. To właśnie dlatego zespół HAPPY PILLS już od samego początku tak bardzo wyróżniał się na polskiej scenie.

Na każdą okazję!

Koszulka HAPPY PILLS - LO-FI sprawdzi się przy każdej okazji. Czarny kolor nie tylko wysmukla sylwetkę, pasuje też do prawie każdej stylizacji. Grafika za to przykuwa oko, wyróżnia się w tłumie i wzbudza sympatię. Szczególnie fanów dobrej polskiej alternatywy!

Jakość bez kompromisów

Koszulka HAPPY PILLS - LO-FI została w 100% wykonana z naturalnej bawełny. Dzięki temu T-shirt jest hipoalergiczny, odporny na rozciągnięcia, przyjemny w dotyku i – co ważne szczególnie latem – optymalnie przewiewny. Podczas tworzenia koszulek korzystaliśmy też z najlepszych technik produkcyjnych, takich jak np. sitodruk. Dzięki temu T-shirt posłuży Ci przez długie lata!

Zobacz również