Koszulka Junior FARBEN LEHRE - INDIAN

Kolor:
Czarny
Gramatura:
180
Skład:
100% Bawełna
model:
CLASSIC.16
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
wybierz rozmiar:
  • XS - 122 cm
  • S - 128 cm
  • M - 134 cm
  • L - 140 cm
  • XL - 146 cm
  • XXL - 152 cm
59,90 PLN

Koszulka FARBEN LEHRE dla juniora

Twoje dziecko zaczyna interesować się muzyką? Chyba się zgodzisz, że w jego playliście nie może zabraknąć kultowych zespołów grających dobrego punkrocka. Koszulka może go zachęcić do zagłębienia się w historię polskiej muzyki. A może szukasz prezentu dla kogoś, kto już polubił ten zespół? Trudno o bardziej trafiony upominek!

Koszulka Junior FARBEN LEHRE INDIAN nawiązuje do jednego z najbardziej popularnych epizodów twórczości tego zespołu. Kiedy punkrockowa kapela zaczęła eksperymentować z dźwiękami reggae, wypełniła pewną lukę w polskiej historii muzyki. Dlatego też zespół zyskał tylu wielbicieli, również waśród najmłodszych.

Motyw, który się podoba

Koszulka Junior FARBEN LEHRE INDIAN to jedna z najczęściej wybieranych koszulek zespołu. Logo z czaszką puszczającą dym z cygara, dwoma indiańskimi tomahawkami i upierzeniem w stylu rasta przyciąga uwagę. Nadruk wygląda pewnie, nieco zuchwale i charakternie - zupełnie tak jak FARBEN LEHRE na scenie.

Bezkompromisowa jakość

Okej, być może najmłodsi nie ruszają w pogo tak często, jak ich starsi kumple, ale z pewnością robią mnóstwo innych rzeczy, których słabe szwy by nie wytrzymały. Do tego w T-shirty dzieci trzeba częściej prać. Budżetowe nadruki mogą wyblaknąć. My nie bawimy się w półśrodki. Materiał to 100% naturalnej bawełny, nadruk wykonano niezawodną metodą sitodruku, a szwy poleci Ci każdy, kto kiedykolwiek pogował w naszych ubraniach.

Inni kupili również

Zobacz również