Koszulka KATATONIA - DEAD END THRONE

Kolor:
Czarny
Gramatura:
180
Skład:
100% Bawełna
model:
CLASSIC.16
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
wybierz rozmiar:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
Produkt niedostępny
Zostaw nam swój adres e-mail to powiadomimy Ciebie, gdy produkt będzie dostępny.

Koszulka KATATONIA z okładką wybitnego albumu

Koszulka KATATONIA - DEAD END THRONE to T-shirt z logo jednego z najlepszych albumów szwedzkiego zespołu. Po premierze krążka portale muzyczne wręcz prześcigały się w pochwałach na temat tego albumu. Te melancholijne, nastrojowe, pełne magii i unikalnej aury kawałki przykuły uwagę ogromnej liczby fanów metalu. Jeżeli jesteś jednym z nich, ten T-shirt jest dla Ciebie!

Travis Smith to grafik, który zaprojektował okładkę albumu „Dead End Kings”. Dzięki długoletniej znajomości z zespołem był w stanie doskonale oddać atmosferę tej płyty, projektując okładkę. Design koszulki oparty został na jego projekcie graficznym. Na tyle koszulki znajduje się część tekstu kawałka „Leech”, co sprawa, że T-shirt jest jeszcze bardziej interesujący.

Wysoka jakość

Koszulka KATATONIA - DEAD END THRONE to nie tylko dobry design, to też najwyższej klasy jakość. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wygląd to nie wszystko. Dlatego nasze T-shirty wyposażamy w pogoodporne szwy, odporny na rozciągnięcia materiał (100% naturalnej bawełny) i krój, który zapewnia swobodę. Do tego dorzucamy jeszcze nadruk wykonany niezwodnym sitodrukiem i voilà – T-shirt idealny!

Polska produkcja

Koszulka KATATONIA - DEAD END THRONE to produkt wykonany w 100% w Polsce. KATATONIA to szwedzki zespół, wiemy jednak, jak bardzo ważny jest dla polskich fanów metalu. Dlatego zajęliśmy się ich merchem. Jak wyszło? Zamów, przymierz i przekonaj się osobiście!