Koszulka KOMETY - PASO FINO

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
59,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Alternatywna koszulka zespołu KOMETY

KOMETY to wyjątkowy zespół, tworzący muzykę alternatywną. Powstał z inspiracji do punk rocka i rockabilly. Czyli najbardziej pierwotnej formy rock and rolla, powstałej w wyniku połączenia bluesa, boogie, bluegrassu i country.

Koszulka KOMETY PASO FINO nawiązuje do albumu zespołu, który pojawił się na rynku 14 marca 2014 roku. Jak przeczytasz m.in. na stronie wydawcy, płyta “wydaje się być najbardziej dojrzałym, przemyślanym i jednocześnie melodyjnym albumem w historii zespołu”.

No, to tyle jeśli chodzi o rekomendację płyty. A czy koszulkę KOMETY PASO FINO warto kupić? A jak najbardziej i to jeszcze jak! Bo to przecież niepowtarzalny design, nasycony niszową estetyką, wprost nawiązujący do okładki albumu. Nic, tylko nosić i się radować.

Trwałość nadruku

W carton.pl dbamy też i o szeroko pojmowaną jakość. Dajemy zawsze 100% bawełny, boczne szwy, no i przede wszystkim wieloletnią trwałość nadruków. Wszystko po to, abyś mógł chodzić w tej koszulce niezależnie od okazji. Na koncert. Na spacer. Po bułki. I gdziekolwiek chcesz.

Wygoda w cenie

W cenie koszulki KOMETY PASO FINO wchodzi i estetyka i jakość i codzienna wygoda. Krój jest taki, że sam układa się na ciele i robi to doskonale. Efekt jest prosty. W tej koszulce będzie zawsze wyglądać zacnie. Sam sprawdź.


Prezentowana na modelu koszulka to rozmiar M
Wymiary modela:   wzrost - 178 cm   waga - 80 kg

K_CLASSIC.16