Koszulka TURBO - SMAK CISZY black

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • 3XL
49,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Koszulka TURBO Smak ciszy black

Niewiele jest zespołów tak obficie eksperymentujących z brzmieniami, co powstała w 1980 roku kapela TURBO. Chociaż to zespół iście heavy metalowy, to na ich albumach słychać cały przekrój odmian metalu. Od czystego heavy metalu, przez thrash, aż po hard rock czy speed metal.

Koszulka TURBO Smak ciszy black nawiązuje do kompromisowej płyty Smak ciszy z 1985 roku. To drugi studyjny album, który jest znacznie łagodniejszy brzmieniowo od debiutanckiej płyty Dorosłe dzieci. Niemniej ostre riffy rodem z Iron Maiden i wokal Grzegorza Kupczyka nie pozostawiają złudzeń. Mimo złagodzenia kompozycji, TURBO wciąż grało heavy metal.

Koszulki w carton.pl, czyli pewna jakość

Sama koszulka TURBO Smak ciszy black pod względem estetycznym nawiązuje do lat 80. Zrobiliśmy wszystko, aby zapewnić równie oldschoolową jakość. Dajemy 100% bawełny, boczne szwy, no i trwałe nadruki, które przez długi czas możesz prać w pralce. Wszystko po to, abyś mógł w niej chodzić przez wiele lat.

Gwarancja wygody

W pakiecie z koszulką otrzymujesz też codzienną wygodę. Możesz w niej więc harcować pod sceną w szaleńczym pogo, jak i wyjść na spokojny spacer z rodziną do parku. No i do tego dorzucamy krój, który doskonale układa się na ciele. Sam zobacz. Model na zdjęciu ma 178 cm wzrostu i 80 kg wagi, koszulka zaś ma rozmiarówkę M. Jest moc, prawda?


Prezentowana na modelu koszulka to rozmiar M
Wymiary modela:   wzrost - 178 cm   waga - 80 kg

K_CLASSIC.16