Naszywka STRACHY NA LACHY - LOGO

Rozmiar:
13,5 x 3,2 cm
Kolor:
Czarny
Gramatura:
250
Skład:
100% Poliester
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
11,90 PLN

Naszywka STRACHY NA LACHY z klasycznym logo zespołu

Naszywka STRACHY NA LACHY LOGO to coś, co pozwoli ci zmienić basicowy T-shirt w kultową koszulkę. Podobnie z plecakiem, torbą, jeansową kurtką czy spodniami. Naszywki nie wychodzą z mody, przeciwnie - ubrania i modyfikacje typu DIY robią się coraz bardziej popularne. W czasach masowej produkcji ludzie pragną mieć coś unikalnego, to może być właśnie wyróżniająca się naszywka z logiem ulubionego zespołu.

Choć font jest klasyczny, to sam przedmiot jest wyjątkowy. Z tego typu dodatkiem zmieniasz zwykłe ubrania w charakterną odzież. Jeżeli jednak nie chcesz przesadzić, ta naszywka jest dla ciebie. Typowy dla zespołu STRACHY NA LACHY font jest subtelny, ale i stanowczy, z pazurem, ale dystynktywny. To dobre, stylowe połączenie.

Zaznacz swoją indywidualność

Spójrz przez okno, wyjdź na ulicę, odwiedź lokalny sklep, co widzisz? Masę ludzi wyglądających podobnie do siebie. Czarno-białą rzeczywistość można trochę urozmaicić. Naszywka z logiem zespołu Ci w tym pomoże. Poza tym - z nią zyskujesz sympatię ludzi, którzy podobnie jak ty, też katują „Dodekafonię”, „Piłę Tango” i inne płyty SNL gdzie tylko mogą.

Jakość z polskiej fabryki

Naszywka STRACHY NA LACHY LOGO to w 100% polski produkt, tak jak STRACHY NA LACHY to w 100% polski zespół. Wszechobecny przesyt na odzież importowaną ze Wschodu nie musi dosięgnąć twojej garderoby. Kup naszywkę i zatrzymaj ją na lata. Haft przetrzyma nie jedno pogo i nie jedno pranie - daj mu szansę i się przekonaj!

Inni kupili również

Naszywka PIDŻAMA PORNO LOGO
  • 1 size
11,90 PLN

Zobacz również

Koszulka STRACHY NA LACHY DODEKAFONIA 2018
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
59,90 PLN