Przypinka APTEKA - MENDA 2

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
Produkt niedostępny
Zostaw nam swój adres e-mail to powiadomimy Ciebie, gdy produkt będzie dostępny.

Badzik ekscentrycznego zespołu

Lubisz brzmienia zespołu APTEKA? A może nawet więcej – lubisz ich poczucie humoru, styl i image? My też, to jedna z najciekawszych kapel na polskiej scenie muzycznej. Chłopaki ze swoim repertuarem zjechali nawet – uwaga – Syberię, gdzie występowali wśród – ponownie uwaga – komików, cyrkowców, wodzirejów i… karateków. To dobrze pokazuje humorystyczny charakter zespołu.

Przypinka APTEKA - MENDA 2 została jednak wykonana w sposób zupełnie poważny. Dlatego konstrukcja jest solidna, nadruk wyrazisty, a sama agrafka trzyma się materiału jak żarty członków zespołu APTEKA. Warto oddać im szacunek za lata alternatywnego grania na własnych zasadach!

Wielofunkcyjny badzik

Przypinka APTEKA - MENDA 2 może być ciekawym dodatkiem odświeżającym Twoją garderobę. Może być upominkiem dla przyjaciela za lata słuchania ambitnej muzyki. Może też być orderem za wszystkie szalone koncerty i wiedzę na temat rocka i metalu. W ostateczności otworzysz też nią napój wyskokowy, choć nie polecamy… są przecież jeszcze zapalniczki lub otwieracze.

Polska produkcja

Przypinka APTEKA - MENDA 2 została wykonana w 100% w Polsce. Dlatego w cenie nie znajduje się koszt importu z Dalekiego Wschodu, a wyłącznie jakość i design. Wszystko robimy na miejscu, w naszej małej lokalnej fabryce CARTONa. Ręczymy za to, że produkt dotrze do Ciebie cały i będzie służyć Ci przez lata.

Inni kupili również