Przypinka ARMIA - POCAŁUNEK MONGOLSKIEGO KSIĘCIA

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
Produkt niedostępny
Zostaw nam swój adres e-mail to powiadomimy Ciebie, gdy produkt będzie dostępny.

Przypinka z okładką albumu POCAŁUNEK MONGOLSKIEGO KSIĘCIA

Przypinka ARMIA - POCAŁUNEK MONGOLSKIEGO KSIĘCIA to coś dla ludzi ceniących sobie ambitną muzykę. To też coś dla osób lubiących wyróżniać się w tłumie. ARMIA to jeden z najoryginalniejszych zespołów polskiej sceny niezależnej. „Pocałunek Mongolskiego Księcia” jest ich dziewiątym albumem. To niezwykle poetycka produkcja, zawiera cytaty z książek Witolda Gombrowicza oraz piosenek Ewy Demarczyk i Marka Grechuty.

Przypinka ARMIA - POCAŁUNEK MONGOLSKIEGO KSIĘCIA to okładka wykonana w kubistycznym stylu. Wygląda estetycznie i unikalnie. Możesz mieć pewność, że jej design przyciągnie uwagę nie tylko znawców muzyki niezależnej. Wiemy też, że wygląd to nie wszystko. Ważne jest też wykonanie. Dlatego agrafka trzyma się dobrze, a konstrukcja jest solidna. Dzięki czemu badzik może posłużyć Ci przez długie lata!

Uniwersalny badzik

Przypinka ARMIA - POCAŁUNEK MONGOLSKIEGO KSIĘCIA może być prezentem wręczonym przyjacielowi w nagrodę za lata słuchania dobrej muzyki. Może być orderem wyróżniającym prawdziwego melomana w szarym tłumie przechodniów. Doskonale sprawdzi się jako dodatek na koncert. Pina urozmaici też Twoją stylówkę, nadając jej indywidualności.

MADE IN POLAND

Przypinka ARMIA - POCAŁUNEK MONGOLSKIEGO KSIĘCIA to w 100% polskie wykonanie. Jeżeli jesteś osobą ceniącą sobie ideę fair trade, to ten badzik powinien zwrócić Twoją uwagę. Podobnie jak reszta produktów na naszej stronie. Zamawiając u nas, wspierasz lokalną gospodarkę i uczciwy handel!