Przypinka CLOSTERKELLER - LOGO black

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

CLOSTERKELLER – stylówka z nutą gotyckiego rocka

Przypinka CLOSTERKELLER - LOGO black to doskonały sposób, aby wyrazić swój entuzjazm dla zespołu. Badzik wykonany z solidnych materiałów z logo CLOSTERKELLER w kolorze czarnym jest nie tylko stylowym dodatkiem, ale także wyrazem wsparcia dla ulubionego zespołu. Możesz go nosić na ubraniach, plecaku lub torbie, dodając swojemu codziennemu strojowi nutkę rockowego stylu.

Przypinka CLOSTERKELLER - LOGO black wykonana z charakterystycznym logo zespołu na czarnym tle emanuje aurą tajemnicy i uroku, doskonale oddając istotę muzyki CLOSTERKELLER. To nie tylko wyraz mody – to symbol Twojego oddania zespołowi oraz niezbędne wsparcie dla ich muzycznej działalności. Sprawdź nas!

Na każdą okazję

Przypinka CLOSTERKELLER - LOGO black świetnie nadaje się zarówno na muzyczny performens, jak i do innych, zwyczajniejszych aktywności. Bez względu na to, czy idziesz na koncert, do szkoły czy na spotkanie ze znajomymi, ta przypinka dodaje stylu i wyraża Twoje wsparcie dla zespołu CLOSTERKELLER. Niezależnie od tego, czy nosisz ją na ubraniach, torbie czy plecaku, będzie stanowić wyrazisty akcent Twojego osobistego stylu.

Lokalna produkcja – etyczny handel

Dajmy szacunek zespołowi i lokalnym rzemieślnikom! Poprzez noszenie produktów zespołów i twórców lokalnych wspieramy nie tylko ich pasję i pracę, ale także przyczyniamy się do rozwoju lokalnej kultury i gospodarki. To również sposób na wyrażenie wdzięczności za ich wkład w tworzenie muzyki i produktów, które wpływają na nasze życie i sposób wyrażania siebie!

Inni kupili również

Zobacz również

Koszulka CLOSTERKELLER ABRACADABRA
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • 3XL
69,90 PLN