Przypinka FARBEN LEHRE - STACJA WOLNOŚĆ SKULL

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Przypinka FARBEN LEHRE nawiązująca do albumu STACJA WOLNOŚĆ

Przypinka FARBEN LEHRE - STACJA WOLNOŚĆ SKULL nawiązuje do wydanej we wrześniu 2018 roku płyty „Stacja wolność”. Tym razem płocka ekipa czekała z wydaniem całkowicie premierowego krążka aż 6 lat. To podniosło oczekiwania fanów, które – jak wiemy – zostały zaspokojone.

Podobnie Twoje oczekiwania spełni przypinka z logiem widocznym również na okładce płyty. Przestrzeń na tworzywie została maksymalnie wykorzystana - popularny, kojarzony z zespołem motyw kościotrupa i nazwa płyty. Wszystko w niezawodnej mieszance kolorów, czyli czerń z piaskowo-żółtym. Trzeba przyznać, że coś jest w tym połączeniu…

Gwarancja zadowolenia

Przypinka FARBEN LEHRE - STACJA WOLNOŚĆ SKULL to gwarantowane 100% satysfakcji z zakupu. Dlaczego? Cóż… solidna agrafka gwarantuje stabilność przypinki na materiale, nadruk jest wytrzymały, a niska cena gwarantuje pewność, że nie przepłacasz.

Kup lokalnie, wspieraj globalnie

Przypinka FARBEN LEHRE - STACJA WOLNOŚĆ SKULL została wykonana w 100% w Polsce. Jeżeli idea uczciwego handlu nie jest Ci obojętna, zakup na naszej stronie to idealny wybór. Do tego wspierasz też lokalną gospodarkę i co tu dużo mówić… zyskujesz produkt znacznie lepszej jakości niż te z importu.

Inni kupili również

Naszywka PIDŻAMA PORNO LOGO
  • 1 size
11,90 PLN
Przypinka KSU AKUSTYCZNIE
  • 1 size
4,90 PLN

Zobacz również