Przypinka NATURAL MYSTIC - QUASI-MILIEU

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Pina NATURAL MYSTIC z logo debiutanckiej płyty

Przypinka NATURAL MYSTIC - QUASI-MILIEU graficznie nawiązuje do niezwykle ważnego wydarzenia na polskiej scenie muzycznej. Wydarzyło się to w marcu 2007 roku i już na zawsze odmieniło polską scenę muzyczną. No… przynajmniej tę scenę, która skupia się na muzyce reggae. Chodzi oczywiście o debiut zespołu z Sosnowca. To wtedy właśnie zaczęła się ich przygoda. A Ty jesteś jej uczestnikiem. Ten badzik to symbolizuje!

Przypinka NATURAL MYSTIC - QUASI-MILIEU sprawdzi się nie tylko podczas koncertów. Pina może być orderem za pozytywną energię, symbolem rasta, odznaczeniem za lata dobrej zabawy przy zielonych rytmach, a nawet – choć to zastosowanie raczej odradzamy – otwieraczem napojów wyskokowych. Ty wybierasz!

Kup raz, a dobrze!

Przypinka NATURAL MYSTIC - QUASI-MILIEU to solidna konstrukcja, na którą składa się odporny na mikrozarysowania kapsel oraz agrafka, która nie zawiedzie Cię nawet podczas intensywnego koncertu! Napis też jest wysokiej jakości. Spójrz tylko na zdjęcie. To dobry produkt za niewielkie pieniądze!

Design, który przyciąga

Okłada debiutanckiego albumu NATURAL MYSTIC to rzecz niewątpliwie oryginalna. Czemu? Spójrz tylko na nią! Pacynka przebita igłami spoczywająca na dnie oceanu – czy to nie wygląda surrealistycznie? Rzadko widuje się aż tak kreatywne okładki. Dlatego właśnie stworzyliśmy badzik z tym logo. Dzięki niemu wyróżnisz się w tłumie szarych przechodniów!

Zobacz również