Bluza z kapturem na zamek KONIEC ŚWIATA - DURNY

Kolor: Czarny
Gramatura: 280
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • 3XL
149,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 280
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Bluza, której tylko dureń nie kupi!

Bluza z kapturem na zamek KONIEC ŚWIATA - DURNY to uniwersalne rozwiązanie na każdą porę roku. Bluza sprawdzi się przy okazji koncertów i podczas długich spacerów z płytą „Durny” na słuchawkach. Bogata warstwa liryczna albumu zachęca do takiej aktywności.

Bluza z kapturem na zamek KONIEC ŚWIATA - DURNY sprawdzi się podczas każdej pory roku. Podczas cieplejszych dni bluzę można rozpiąć. Zimą ciepło zapewni optymalna grubość materiału (gramatura 280 g), a jesienią kaptur osłoni Cię przed deszczem.

Jedna bluza na wiele lat

Bluza z kapturem na zamek KONIEC ŚWIATA - DURNY to naprawdę świetny stosunek ceny do jakości. Czemu? Ponieważ wykorzystujemy najlepszy materiał oraz metody produkcji. Materiał to oczywiście 100% naturalnej bawełny, a do metod zalicza się m.in. sitodruk. Zapewnia on intensywność i trwałość nadruku na materiale przez długie lata.

Prosto z Polski!

Bluza z kapturem na zamek KONIEC ŚWIATA - DURNY została wykonana w 100% w Polsce. Działamy w duchu fair trade, dlatego nie korzystamy z usług pod producentów z krajów tzw. Trzeciego Świata. Przekłada się to na wsparcie lokalnej gospodarki i oczywiście na wysoką jakość naszych produktów.

BKZ_CLASSIC.16