Koszulka damska COMA - 2005 YU55 offwhite

Kolor: Off white
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: BUTT.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
49,90 PLN
Kolor: Off white
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: BUTT.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Biały T-shirt na każdą okazję!

Koszulka damska COMA - 2005 YU55 to oczywiste nawiązanie do albumu „2005 YU55”. Czyli jednej z najbardziej kontrowersyjnych płyt łódzkiego zespołu. Piotr Rogucki (wokalista) najpierw napisał poemat, który później zespół miał za zadanie zinterpretować muzycznie. To ciekawy eksperyment. Jak wyszło? Jak to często w przypadku muzyki eksperymentalnej – zdania są podzielone.

Jest jednak coś, co jest w 100% pewne. Nie, nie chodzi wcale o śmierć i podatki. Chodzi o jakość koszulek z naszej strony. 100% bawełny, wytrzymały nadruk, mocne szwy i optymalna gramatura sprawiają, że T-shirty ze strony carton.pl znacznie różnią się od tych z tzw. sieciówek.

Jakość z najwyższej półki

Design jest ważny. W tym przypadku nie ma wątpliwości, że projekt koszulki się udał. A co z jakością? O nią dbamy bezkompromisowo. Świadczy o tym wykorzystanie tylko jednego materiału – 100% naturalnej bawełny. Do tego dokładamy jeszcze najlepsze metody produkcji, jak np. druk sitowy. W efekcie masz koszulkę idealną!

Prosto z Polski

Koszulka damska COMA - 2005 YU55 nawiązuje do polskiego zespołu. Polskie jest też wykonanie T-shirtu. Nie korzystamy z usług pod producentów. Nie kupujemy koszulek zza granicy, by sprzedać je z zyskiem w kraju. Wszystko robimy uczciwie, lokalnie i w przystępnej cenie. Płać za jakość, nie za import!

KD_BUTT.16