Koszulka damska COMA - HIPERTROFIA

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: BUTT.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
49,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: BUTT.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Koszulka, która hipertroficznie Ci się spodoba!

Ta enigmatyczna nazwa 3-ego albumu studyjnego zespołu COMA oznacza tyle, co „przerost”. Podchodzi z łaciny i często stosuje się je do określenia przerostu mięśniowego. Słownik języka polskiego wskazuje, że może to być też przerost uczuć, ambicji czy wrażeń. Przerost jakości koszulek z carton.pl względem ubrań dostępnych na rynku. To też dobry przykład hipertrofii!

Dlaczego jesteśmy tego tak pewni? To proste – dajemy 100% naturalnej bawełny, wykorzystujemy niezwykle efektywną metodę sitodruku, dajemy mocne szwy, a krój staramy się dopasować tak, żebyś w naszych koszulkach wyglądała dobrze i czuła się swobodnie.

Hipnotyzujący desgin

Koszulka damska COMA - HIPERTROFIA ma dwustronny, wykonany metodą sitodruku nadruk. Z przodu zaprojektowana przez Rafała Matuszaka okładka kultowej płyty. Z tyłu – ciekawe znaki w intensywnym, żółtym kolorze. Niektóre z nich są tak nietypowe (np. znak z mężczyzną bez głowy), że na pewno zwrócą uwagę osób spoglądających na T-shirt.

Jakość z Polski

Koszulka damska COMA - HIPERTROFIA została wykonana w 100% w Polsce. Nie korzystamy z usług pod producentów. Sami dbamy o to, żeby T-shirt nie miał mankamentów. 100% bawełny, trwały, intensywny nadruk i mocne szwy gwarantują, że koszulka posłuży Ci przez lata!

KD_BUTT.16