Koszulka damska FARBEN LEHRE - 20 FL PRL

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
49,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Damska koszulka FARBEN LEHRE z okazji 20-lecia

Koszulka damska FARBEN LEHRE 20 FL PRL to T-shirt zaprojektowany z okazji 20-lecia płockiej kapeli. Z biegiem lat motyw został powielony na wielu akcesoriach i ubraniach przeznaczonych dla fanów. Podobna wersja zdobi również winyl wydany z okazji 25-lecia zespołu.

Koszulka damska FARBEN LEHRE 20 FL PRL to basicowe wzornictwo, czarny kolor i biały font. Czyli klasyczna kompozycja na każdą okazję. Do tego obustronny nadruk, najwyższa jakość i luźny krój. Sprawdzi się podczas wypadu na koncert, do baru, jak i na obiad z rodziną.

Polska marka

Koszulka damska FARBEN LEHRE 20 FL PRL wykonana została w 100% w Polsce. W fabryce CARTON’a dbamy o każdy detal. Przykładamy wagę do wytrzymałości szwów, trwałości nadruku i doborze jak najlepszych materiałów. Zastanawiasz się, co to konkretnie znaczy?

Jakość bez kompromisów

Koszulka damska FARBEN LEHRE 20 FL PRL została wykonana w 100% z naturalnej bawełny. Co oznacza, że koszulka jest hipoalergiczna, przewiewna i przyjemna dla skóry. Nadruk nałożona metodą sitodruku. To czasochłonny proces, w którym przetłacza się farbę przez tkaninę. T-shirt nie traci kolorów przez wiele lat. Do tego optymalna gramatura (180 g) zapewni odpowiednią grubość materiału.

KD_CLASSIC.16