Przypinka FARBEN LEHRE - 35 ON STAGE

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Badzik z okazji 35-lecia

Przypinka FARBEN LEHRE - 35 ON STAGE została wykonana z okazji 35-lecia Płockiej grupy. To nie byle jaka okazja. Niewiele z rockowych zespołów przez tak długi czas jest aktywna. I to jak aktywna – FARBEN LEHRE w przeciągu 15 lat zagrało ponad 1500 koncertów. Chłopaki występują blisko 100 razy rocznie. To dopiero forma, prawda?

Przypinka FARBEN LEHRE - 35 ON STAGE to hołd oddany determinacji, ciężkiej pracy i latom koncertowania oraz szlifowania własnego, unikalnego stylu zespołu. Nie wszystko jednak szło jak z górki. Warto wspomnieć, że na pierwszym koncercie grupy nie było tysięcy osób, a około 150 uczniów liceum.

Jakość godna zespołu

Ta pina ma być symbolem szacunku oddanego płockiej kapeli. Dlatego badzik chcieliśmy wykonać najlepiej, jak możemy. Konstrukcja jest solidna, nadruk trwały jak sam zespół, a agrafka trzyma się materiału tak dobrze, jak FARBEN LEHRE na scenie. W dodatku masz pewność, że w cenie nie jest import, lecz jakość wykonania.

Atrakcyjna cena

Przypinka FARBEN LEHRE - 35 ON STAGE to tak niewielki koszt, że warto zamówić kilka różnych badzików i zrobić z nich kolekcję. To popularna praktyka. Wiele fanów rocka zdobi tak swoje plecaki, torby czy kurtki. W ten sposób zaakcentujesz swój gust muzyczny w przestrzeni publicznej i zyskasz sympatię innych fanów zespołu.

Inni kupili również

Przypinka KSU POD PRĄD
  • 1 size
4,90 PLN

Zobacz również