Koszulka damska FARBEN LEHRE - 35 ON STAGE black

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: BUTT.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
49,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: BUTT.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Damska koszulka FARBEN LEHRE z okazji 35-lecia

Koszulka damska FARBEN LEHRE – 35 ON STAGE black została stworzona z okazji 35-lecia płockiego zespołu. To kawał czasu. W tym czasie Polska przeszła transformację ustrojową, Chiny stały się jedną z największych potęg gospodarczych na świecie, a FARBEN LEHRE zagrało ponad 2000 tysiące koncertów w Polsce i za granicą. Tym T-shirtem oddasz im za to szacunek.

My też się nie leniliśmy. Pracowaliśmy nad tym, żeby uczynić nasze koszulki najlepszymi, na jakie możemy sobie pozwolić. A możemy na wiele; dlatego dajemy Ci 100% naturalnej bawełny, trwały i intensywny dwustronny nadruk, mocne szwy, optymalną gramaturę (180 g) i krój idealnie podkreślający talię.

Jakość – nasz znak rozpoznawczy

Mamy receptę na najlepsze ubrania. Wszystko zależy od odpowiedniego materiału i metody produkcji. Koszulka damska FARBEN LEHRE – 35 ON STAGE black została wykonana w 100% z naturalnej bawełny. To znaczy, że jest hipoalergiczna, przewiewna i przyjemna w dotyku. Sam nadruk został nałożony metodą druku sitowego. Dzięki temu grafika pozostanie intensywna nawet po wielu cyklach prania.

Koszulka na koncert i na co dzień

Koszulka damska FARBEN LEHRE – 35 ON STAGE black sprawdzi się podczas srogiego pogo pod sceną, jak i na co dzień. Na tym polega uniwersalność tego T-shirtu. Czarny kolor nadaje dystynkcji, a dwustronne logo rockowego charakteru. To koszulka dobra na każdą okazję!

KD_BUTT.16