Koszulka damska HAPPYSAD - CIEPŁO/ZIMNO gray

Kolor: Grafitowy
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: BUTT.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
49,90 PLN
Kolor: Grafitowy
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: BUTT.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Estetyka i gracja - taka jest koszulka HAPPYSAD

HAPPYSAD. Czyli osiem albumów studyjnych i trzy koncertowe w jednym słowie. Wszystko w wyjątkowym stylu, którego sami członkowie zespołu nie chcą zaliczać do jakiegokolwiek gatunku muzycznego. W sumie słusznie. Kto raz ich posłuchał, ten się z nimi zgodzi.

Koszulka damska HAPPYSAD Ciepło/Zimno gray z kolei nawiązuje do albumu, który jako drugi zgarnął złotą płytę. Z trzech złotych płyt, które HAPPYSAD ma w swoim dorobku. Sama koszulka utrzymana jest w szarej tonacji, co nadaje jej niepowtarzalnego szyku i elegancji.

Koszulki carton.pl - czyli jakość w cenie

Dbamy też o jakość naszych wszystkich muzycznych koszulek damskich. Dlatego dajemy zawsze 100% bawełny, wygodną gramaturę 180, boczne szwy i detale dopieszczone do granic możliwości. Wszystko po to, abyś mogła je nosić przez wiele długich lat. I to niezależnie od tego, czy jest ciepło czy zimno.

Wygoda i komfort na co dzień

Wspomniana gramatura to gwarancja codziennej wygody. Koszulka damska HAPPYSAD Ciepło/Zimno sprawdzi się więc i podczas spacerów, do kawiarni i 99 innych czynności. Sama się przekonaj. Założysz raz i będziesz chciała zakładać już każdego dnia.

KD_BUTT.16