Koszulka damska HAPPYSAD - CIAŁO OBCE grey

Kolor: Melanż szary
Gramatura: 160
Skład: 80% Bawełna / 20% Poliester
model: BUTT.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
49,90 PLN
Kolor: Melanż szary
Gramatura: 160
Skład: 80% Bawełna / 20% Poliester
model: BUTT.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Damska koszulka HAPPYSAD z logo okładki płyty CIAŁO OBCE

Koszulka damska HAPPYSAD - CIAŁO OBCE grey to bezpośrednie nawiązanie do siódmego albumu kultowej grupy. Ekipa zaszyła się w ponad stuletniej stodole w Kawkowie. Cisza, unikalne warunki akustyczne, brak dostępu do Internetu i kontakt z naturą potrafią ciekawie wpłynąć na efekt końcowy. Jak widać, zespół nagrał jeden z najbardziej dojrzałych albumów w ich dorobku.

Unikalny klimat przełożył się na sukces płyty. Zadebiutował na 1 miejscu zestawienia OLiS, a już przedpremierowo sprzedano ponad 4 tysiące albumów. To rekord wytwórni Mystic Production. Muzyka nagrana w Kawkowie to też mały hołd oddany mistycznej atmosferze tego miejsca. Ty też możesz oddać hołd zespołowi, ubierając koszulkę!

Wygoda nie tylko na koncercie

Koszulka damska HAPPYSAD - CIAŁO OBCE to wygodny, dobrze dopasowany i podkreślający walory sylwetki krój BUTT.16. Materiał w tym przypadku to 80% bawełny z domieszką poliestru (20%). To dobre połączenie. Pozwala zachować wygodę i jednocześnie wpływa na jeszcze większą wytrzymałość ubrania.

Polski zespół i polska produkcja

Koszulka damska HAPPYSAD - CIAŁO OBCE została wykonana w 100% w Polsce. Nasze metody produkcji nastawione są na efekt, dający wytrzymałe, wygodne i estetyczne ubranie. T-shirt z pewnością wytrzyma wiele lat nawet intensywnego prania. Nadruk wykonany został metodą druku sitowego. Jest to jedna z bardziej czasochłonnych metod produkcji. Dzięki niej grafika na T-shircie na długo pozostaje intensywna.

KD_BUTT.16