Koszulka damska PUSTKI - KONIEC KRYZYSU

Kolor:
Szary z czarną lamówką
Gramatura:
180
Skład:
80% Bawełna / 20% Poliester
model:
OLD SCHOOL
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
wybierz rozmiar:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
59,90 PLN

Koszulka PUSTKI dla fanek dobrego pop-rocka

Koszulka damska PUSTKI KONIEC KRYZYSU nawiązuje do 4 albumu tej wyjątkowo utalentowanej poprockowej kapeli. Wydany w 2008 roku album poprzedzały zmiany. Jak mówią słowa piosenki „Smenty menty” — dla zespołu od tego czasu „zaczyna nowe się” i rzeczywiście zaczęło się; funkcję głównego wokalu przejęła Barbara Wrońska, grupa przeniosła się do stolicy. Rok później wydano „Koniec kryzysu”.

Czy album okazał się udanym? Oczywiście, że tak. Fani pop-rocka byli zachwyceni. Niebanalne teksty, chwytliwe i przyjemne kompozycje – czego chcieć więcej? No może merchu, dzięki któremu możesz okazać swoje przywiązanie do tej grupy. I tutaj wkraczamy my, czyli CARTON Merchandising i dostarczamy najlepszej jakości ubrania z logo albumów Twojego ulubionego zespołu.

Koszulka na koncert i na co dzień

Koszulka damska PUSTKI KONIEC KRYZYSU sprawdzi się zarówno podczas koncertu, jak i w trakcie wykonywania codziennych czynności. W końcu wiele tekstów zespołu właśnie z niej czerpie, ze zwykłych, codziennych sytuacji – w nich też jest ukryte piękno. Tak jak w tym T-shircie! Zamów i spraw, by Twoja codzienność stała się komfortowa.

Najlepsze metody produkcji

Koszulka damska PUSTKI KONIEC KRYZYSU została wykonana w 100% w Polsce. Sami zadbaliśmy o to, żeby spełniała nawet najbardziej wyśrubowane wymagania. Jak? Wykorzystaliśmy np. sitodruk, który sprawia, że nadruk na T-shircie jest odporny na częste pranie i warunki atmosferyczne. Dzięki temu koszulka zachowa kolor na długie lata.

Zobacz również

Przypinka PUSTKI KALAMBURY
  • 1 size
4,90 PLN
Przypinka PUSTKI KALAM-BURY
  • 1 size
4,90 PLN