Przypinka PUSTKI - KALAM-BURY

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Pina zespołu PUSTKI na koncert pełne wrażeń

Przypinka PUSTKI KALAM-BURY to coś dla fanów dobrych, poetyckich tekstów i solidnie wykonanego merchu. Jak przyjęła się druga płyta (po „Koniec kryzysu”) z Basią Wrońską na wokalu? Jak zwykle fenomenalnie! Teksty, które wykorzystano w utworach, zyskały drugie życie, a melodie zostały bezbłędnie dopracowane. Jeżeli jesteś podobnego zdania, na pewno spodoba Ci się pomysł nabycia tego badzika.

Przypinka PUSTKI KALAM-BURY, podobnie jak kawałki zespołu, to rzecz doskonale dopracowana. Zadbaliśmy naprawdę o wszystko – dobrze wykonany nadruk, odporny na mikrozarysowania kapsel i solidną konstrukcję. Badzik możesz śmiało brać na koncert i nie martwić się o to, że spadnie po 5 minutach zabawy. Zamów i baw się do woli!

Odznacz się dobrym gustem

Przypinka PUSTKI KALAM-BURY pomoże Ci zaakcentować Twój własny gust muzyczny. Badzik to nie tylko zwykły dodatek do stylówki. Jasne, dzięki niemu urozmaicisz swój image, ale to nie wszystko. Pina pozwoli Ci zaznaczyć swoją przynależność do wyjątkowej grupy – ludzi słuchających dobrej muzyki. Zamów, przypnij i daj się poznać innym!

Kup raz, a dobrze

Przypinka PUSTKI KALAM-BURY to solidna konstrukcja, na którą składa się kapsel z wysokiej jakości nadrukiem oraz dobrze trzymająca się materiału agrafka. Dzięki temu połączeniu nie musisz martwić się o to, że badzik rozleci się przy pierwszym nieplanowanym spotkaniu z chodnikiem.

Zobacz również

Przypinka PUSTKI KALAMBURY
  • 1 size
4,90 PLN
Koszulka damska PUSTKI KONIEC KRYZYSU
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
69,90 PLN