Koszulka damska SABATON - POLAND

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: BUTT.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
59,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: BUTT.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Polska produkcja, szwedzki zespół i Ty

Szwedzki zespół SABATON cieszy się sporym szacunkiem w kraju nad Wisłą. Nic w tym dziwnego, skoro w swoim Uprising wprost nawiązali do Powstania Warszawskiego - jednego z najważniejszych wydarzeń w historii Polski.

Koszulka damska SABATON Poland jest ukłonem artystów w kierunku polskich fanów. Co więcej, estetyczna i typowo “sabatonowska” estetyka sprawia, że ta koszulka idealnie sprawdzi się i podczas koncertów i do noszenia na co dzień.

Jakość koszulek muzycznych w carton.pl

Koszulka damska SABATON Poland to świetne uzupełnienie Twojej muzycznej kolekcji. Szczególnie jeśli weźmiesz pod uwagę ich hardkorową jakość. Bezkompromisowe 100% bawełny, wygodna gramatura 180, boczne szwy i dbałość o detale. Takie są wszystkie koszulki damskie rockowe w carton.pl. Kup, sprawdź i wrócisz po więcej.

Codzienny komfort w cenie

Jakość swoją drogą. Koszulki muszą być też wygodne, prawda? Dlatego poza wspomnianą gramaturą, nasze produkty projektujemy z myślą o codziennej wygodzie. Dbamy też o to, aby te ubrania po prostu dobrze leżały na ciele. Sama możesz to zobaczyć. Wystarczy jeden rzut oka na zdjęcie tam o, nieco wyżej. Wygląda spoko, prawda?

KD_BUTT.16