Koszulka damska STRACHY NA LACHY - PIŁA TANGO black

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: BUTT.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
59,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: BUTT.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

STRACHY NA LACHY w wersji smart casual dla kobiet

Koszulka damska STRACHY NA LACHY PIŁA TANGO black to elegancki, wysokiej jakości T-shirt z rockowymi akcentami. Dystynkcja i pazur to połączenie, które pasuje do charakterystyki tego zespołu. Sam Grabaż jest przecież jednocześnie poetą i rockendrolowcem, a jego teksty można usłyszeć zarówno na tle mocnych, gitarowych riffów, jak i na tle białych, szeleszczących kartek papieru w tomiku poetyckim „Wiersze”.

To połączenie przekona każdą, dbającą o dobry wygląd fankę zespołu STRACHY NA LACHY. Delikatny dekolt, krótkie rękawy i optymalny krój pozwalający zachować pełną swobodę ruchów przy jednoczesnym subtelnym eksponowaniu sylwetki to cechy, które wyróżniają ten T-shirt.

Bezkompromisowe 100% naturalnej bawełny

Koszulka damska STRACHY NA LACHY PIŁA TANGO black spośród innych T-shirtów w tym przedziale cenowym odznacza zdecydowanie jakość. Koszulka wyprodukowana została z naturalnej bawełny bez domieszek poliestru czy innych syntetyków. Od pierwszego szwu po nadruk - całość stworzono w Polsce. Podobnie jak utwory zespołu STRACHY NA LACHY.

Elegancja na co dzień

Starannie wykonany druk niezawodną metodą sitodruku, solidne, odporne na rozciągnięcia szwy i bardzo dobrej jakości bawełna sprawiają, że ten T-shirt spokojnie zaliczyć można do odzieży z wysokiej półki. Grafika zaprojektowana przez ormiańskiego artystę Vahana Bego (Strachowy Duszek) nadaje koszulce pazura, czarne tło dystynkcji - trudno o lepsze połączenie.

KD_BUTT.16