Przypinka STRACHY NA LACHY - DODEKAFONIA SNL black

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Badzik dla fanów kultowego zespołu STRACHY NA LACHY

Przypinka STRACHY NA LACHY - DODEKAFONIA SNL black to ciekawy design, rozpoznawalny skrót i solidna konstrukcja w jednym. Projekt graficzny oczywiście inspirowany jest okładką albumu „Dodekafonia” z 2010 roku. Spójrz tylko na tę białą plamę na badziku. Bardzo podobna jest na tylnej stronie okładki albumu. My dodaliśmy do tej skrót „SNL”. Dzięki temu badzik każdy fan od razu rozpozna, do czego przypinka nawiązuje.

Przypinka STRACHY NA LACHY - DODEKAFONIA SNL black sprawdzi się jako akcesorium dodające Twojemu outfitowi szczypty rockowego charakteru. Jako upominek dla entuzjasty muzyki wielkopolskiej grupy. Jako order za unikalny gust muzyczny i odznaka dla wiernego fana oraz aktywnego koncertowicza!

Z lokalnej fabryki

Przypinka STRACHY NA LACHY - DODEKAFONIA SNL black to produkt wykonany w 100% w Polsce. Nie bawimy się w import z Dalekiego Wschodu jak większość sieciówek na rynku odzieżowym. Nikim się nie wyręczamy i nikogo nie wykorzystujemy. Zakupy u nas są uczciwe, w duchu idei fair trade. To popłaca. Nasza jakość jest o kilka półek wyżej niż tzw. chińszczyzna. Do tego kupując u nas, wspierasz lokalną gospodarkę.

Dla siebie i dla przyjaciół

Przypinka STRACHY NA LACHY - DODEKAFONIA SNL black to niewielki koszt. Cena jest na tyle atrakcyjna, że warto kupić kilka badzików i np. założyć je wspólnie z przyjaciółmi przed koncertem. W ten sposób lepiej wpasujecie się w klimat imprezy. Możesz też zebrać kolekcję badzików i umieścić je na torbie lub plecaku!

Inni kupili również

Przypinka KOBRANOCKA LOGO
  • 1 size
4,90 PLN

Zobacz również

Koszulka Junior STRACHY NA LACHY DEKADA
  • XS - 122 cm
  • S - 128 cm
  • M - 134 cm
  • L - 140 cm
  • XL - 146 cm
  • XXL - 152 cm
59,90 PLN