Koszulka damska STRACHY NA LACHY - PRZECHODZIEŃ O WSCHODZIE moon

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: BUTT.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
59,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: BUTT.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Koszulka, obok której żaden przechodzień nie przejdzie obojętnie

„Przechodzień o wschodzie”, nieźle brzmi prawda? Grabaż zawsze miał głowę do układania wyrazów w ten sposób, żeby zostawały w głowie na dłużej niż jichaeden sezon. Podobnie jest z tą płytą. Po premierze w 2017 roku szybko wskoczyła na piąte miejsce OLISU, ale rockowe głowy wciąż uważają go za coś unikalnego. Czemu? Tym razem Grabowski i spółka postanowili poeksperymentować z elektroniką.

Podobnie „eksperymentalna” jest koszulka. Projekt oczywiście nawiązuje do oryginalnej wersji okładki, jednak jest bardziej stonowany. To dobry wybór na co dzień, jak i na koncert, na wypad do baru, a także wypad za miasto. Sprawdź sama, jak głosi nazwa zespołu „strachy na lachy”, czyli: nie bój się na próżno! A na pewno nie o jakość koszulki!

Wygodna, przewiewna i stylowa

Okej, być może to brzmi jak banał. Pewnie słyszysz to o wielu koszulkach w Internecie, ale - musisz zaufać mi na słowo - tym razem to bajka. Koszulka damska STRACHY NA LACHY PRZECHODZIEŃ O WSCHODZIE moon to 100% wysokiej jakości bawełny prosto z lokalnych, polskich fabryk. Dobrej jakości szwy i nadruk, który przetrzyma nawet częste pranie i suszenie. Można pogować i chillować - koszulka sprawdzi się w obu sytuacjach.

Dobry design i wygoda

Koszulka damska STRACHY NA LACHY PRZECHODZIEŃ O WSCHODZIE moon nawiązuje do klasycznej wersji okładki (w wersji CD). Widzimy sylwetkę Grabaża i jego legendarny atrybut sceniczny - szapoklak. Każdy fan zespołu od razu rozpozna zespół i Ciebie - jako fankę kapeli.

KD_BUTT.16