Koszulka Junior STRACHY NA LACHY - PIEKŁO

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS - 122 cm
  • S - 128 cm
  • M - 134 cm
  • L - 140 cm
  • XL - 146 cm
  • XXL - 152 cm
49,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Koszulka STRACHY NA LACHY z motywem PIEKŁO dla JUNIORA

Koszulka Junior STRACHY NA LACHY - PIEKŁO to T-shirt, który na pewno sprawdzi się na koncercie wielkopolskiego zespołu. Warto, żeby najmłodsi poznawali najlepsze karty historii polskiego rocka, ale jeszcze lepiej jest, gdy sami w nich uczestniczą. Ten T-shirt pozwoli idealnie wpasować się w koncertowy klimat!

Koszulka Junior STRACHY NA LACHY - PIEKŁO to nie tylko wpadający w oko design. To też najlepszej jakości wykonanie. Nie bawimy się w półśrodki. Stawiamy na sprawdzone metody produkcji (jak np. sitodruk) i optymalny dobór materiałów. Dzięki temu masz pewność, że koszulkę nosi się przyjemnie i przez długie lata.

Bezkompromisowe 100% bawełny

Koszulka Junior STRACHY NA LACHY - PIEKŁO została wykonana w 100% z naturalnej bawełny. Co znaczy, że jest wygodna, przewiewna, hipoalergiczna i w 100% bezpieczna dla zdrowia. Krój to lubiany przez naszych klientów CLASSIC.16, czyli dość luźny, basicowy rozmiar. Spójrz tylko na zdjęcie modela w koszulce. Młodemu fanowi zespołu STRACHY NA LACHY na pewno będzie wygodnie w takim outficie.

MADE IN POLAND

Koszulka Junior STRACHY NA LACHY - PIEKŁO to wyłącznie polski produkt. Jeśli ważna jest dla Ciebie idea uczciwego handlu i zależy Ci na gospodarce w miejscu, w którym mieszkasz, wybierz nasze produkty. To obopólna korzyść - Ty zyskujesz dobrej jakości T-shirt w atrakcyjnej cenie, a my - kolejnego, zadowolonego klienta. A przy tym korzysta lokalna gospodarka.

JUNIOR