Koszulka LUCIFERIAN LIGHT ORCHESTRA - VENUS IN FLAMES

Kolor:
Czarny
Gramatura:
180
Skład:
100% Bawełna
model:
CLASSIC.16
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
wybierz rozmiar:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
69,90 PLN

Koszulka z tekstem kawałka VENUS IN FLAME

Koszulka LUCIFERIAN LIGHT ORCHESTRA - VENUS IN FLAMES nawiązuje do jednego z najciekawszych kawałków skomponowanych przez Christofera Johnssona. W pamięć szczególnie zapada wywołujący ciarki na ciele tekst piosenki. Dlatego wydrukowaliśmy go na tyle ubrania. Jeżeli podobnie jak na nas, kawałek robi na Tobie wrażenie, zamów T-shirt. Nie pożałujesz!

Koszulka LUCIFERIAN LIGHT ORCHESTRA - VENUS IN FLAMES to dwustronny nadruk wykonany niezawodną techniką sitodruku, 100% naturalnej bawełny, design przykuwający uwagę, pogoodporne szwy, optymalna gramatura i wygoda, od której trudno się odzwyczaić. Jeśli raz założysz koszulkę od nas, nie wrócisz już do odzieży produkowanej w sieciówkach. Zamów i przekonaj się!

Najlepszy skład

Należysz do tej grupy osób, która przed zakupem, musi upewnić się co do jakości materiału? Mamy coś dla Ciebie! Koszulka LUCIFERIAN LIGHT ORCHESTRA - VENUS IN FLAMES została wykonana tylko z jednego składnika – jest to 100% naturalnej bawełny. Dzięki temu T-shirt jest hipoalergiczny, odporny na rozciągnięcia, przewiewny i przyjemny w użytkowaniu.

Polska produkcja

Koszulka LUCIFERIAN LIGHT ORCHESTRA - VENUS IN FLAMES to w 100% polskie wykonanie. Od początku do końca osobiście dbaliśmy o to, żeby T-shirt nie posiadał żadnych zbędnych mankamentów. Wysoka jakość jest naszą domeną, dlatego nasi klienci ubrania od nas noszą latami. Dołącz do nich!

Zobacz również