Koszulka STRACHY NA LACHY - DEKADA

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • 3XL
59,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Koszulka nawiązująca do dziesięciolecia zespołu STRACHY NA LACHY

Koszulka STRACHY NA LACHY DEKADA nawiązuje do kompilacyjnego albumu wydanego w 2011 roku. Na albumie znalazł się koncertowy utwór „Awangarda, jazz i podziemie” oraz piosenka „Strachy na lachy” w nowej aranżacji dźwiękowej. To niezły krążek dla tych fanów, którzy chcą mieć największe hity zespołu na jednej płycie. Można zabrać ją do auta, odtworzyć na sprzęcie Hi-Fi czy nawet (wersja oldskulowa) discmanie.

Podobnie jak płytę możesz zabrać ze sobą wszędzie, tak koszulka sprawdzi się przy każdej okazji. Obiad z rodzinką, pogo z ekipą, randka czy wypad do spożywczaka po chleb i sałatę - bez różnicy. Czarny kolor nadaje elegancji, a grafika pozwala wyróżnić się z tłumu. W konsekwencji masz T-shirt, który pasuje do każdej sytuacji.

Koszulka, która przetrwa dłużej niż dekadę

Koszulka STRACHY NA LACHY DEKADA została wyprodukowana w Polsce, jej skład to 100% naturalnej bawełny, a nadruk nałożony na T-shirt został metodą sitodruku. Te trzy cechy sprawiają, że o jakość nie musisz się martwić. Jeśli zastanawiasz się, czy koszulka przetrwa pogo pod sceną, to mogę powiedzieć wprost: strachy na lachy! Nic się nie stanie. Szwy trzymają się materiału tak mocno, jak mocno teksty Grabaża łapią za serducho.

Unikalny projekt graficzny

Koszulka STRACHY NA LACHY DEKADA zaopatrzona została w nadruk z nazwą zespołu. Podwójna, biała czcionka sprawia wrażenie rozmytej. Ten efekt przypominający technologię 3D nie jest częstym motywem stosowanym w produkcji odzieży. Dodatkowo z głównego logo wyrasta 6 klawiszy z literami układającymi się w napis „DEKADA“. To subtelne, stylowe nawiązanie do jubileuszowego albumu zespołu STRACHY NA LACHY.


Prezentowana na modelu koszulka to rozmiar M
Wymiary modela:   wzrost - 178 cm   waga - 80 kg

K_CLASSIC.16