Koszulka WŁOCHATY - DROGA OPORU

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
49,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Koszulka DROGA OPORU zespołu WŁOCHATY

Koszulka WŁOCHATY DROGA OPORU to podwójnie dobry deal. Dlaczego? Ma nadruk po dwóch stronach, na obydwu znajduje się nazwa zespołu zapisana rozpoznawalnym dla kapeli fontem, nazwa ósmego krążka i niezwykle ciekawe logo, które wyróżni Cię z tłumu.

Koszulka WŁOCHATY DROGA OPORU to nie tylko dwustronny nadruk, to jakość na najwyższym poziomie prosto z lokalnej fabryki CARTON’a. To nie puste słowa - wytrzymałe szwy, wytrwały nadruk i 100% bawełny dostajesz w pakiecie. Do tego optymalny krój i komfort masz gwarantowaną.

Logo wyrażające ideę

Zespół WŁOCHATY znany jest ze swoich anarchicznych poglądów. Sprzeciw i bunt wobec obecnych metod funkcjonowania świata zespół pokazuje w niemalże każdym utworze. Ta koszulka - podobnie jak kawałki zespołu - również jest policzkiem wymierzonym w stronę systemu. Przyjrzyj się, w centrum amerykańskich banknotów znajdują się głodne dzieci, a co na odwrocie? Wybuch bomby atomowej. Z tą koszulką zaznaczysz swój sprzeciw!

Lokalny zespół - lokalna produkcja

Koszulka WŁOCHATY DROGA OPORU to T-shirt wykonany w 100% w Polsce. Osobiście dbamy o jakość tak, by fani zespołów mogli nosić ich koszulki z dumą. Nadruk wytrzyma dużą liczbę cykli prania, dzięki niezawodnej metodzie sitodruku, szwy wytrzymają każde pogo, a materiał to bezkompromisowe 100% naturalnej bawełny.


Prezentowana na modelu koszulka to rozmiar M
Wymiary modela:   wzrost - 178 cm   waga - 80 kg

K_CLASSIC.16