Long sleeve VADER - JOIN THE EMPIRE

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
59,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Dołącz do imperium!

Long sleeve VADER - JOIN THE EMPIRE pomoże wpasować się Tobie w gwiezdny klimat. Zespół właściwie od początku nawiązywał do popularnej sagi Gwiezdne wojny. Nazwę wziął od kultowej postaci Dartha Vadera, którego wizerunek umieszczono na koszulce.

Long sleeve VADER - JOIN THE EMPIRE został wykonany w sposób maksymalistyczny. Nadruk na przodzie, tyle i rękawach. Trzeba przyznać, że projekt robi wrażenie. Czcionka znana z wielu albumów i bezpośrednie odniesienie do płyty „The Empire” w postaci okładki na przodzie wygląda nieźle. W dodatku masz pewność, że każdy skojarzy long sleeve z zespołem!

Na każdą okazję i porę roku

Long sleeve VADER - JOIN THE EMPIRE to cieplejsza alternatywa dla T-shirtów. Dzięki długim rękawom nie zmarzniesz w czasie mniej sprzyjającej pogody, a kiedy słońce trochę przysmaży, zawsze można podwinąć rękawki. Gramatura to oczywiście optymalne 180 g, co czyni long sleeve przewiewnym i jednocześnie dobrze zachowującym ciepło ubraniem.

Lokalna produkcja

Może nasze produkty nie doczekały się jeszcze prawdziwie imperialnego zasięgu, jednak nie widzimy w tym nic złego. W naszej fabryce CARTON’a dbamy o każdy detal osobiście. Nie korzystamy z usług podwykonawców. Zamiast tego pieczołowicie dbamy o jakość każdego produktu. Dzięki temu Ty zyskujesz solidne ubranie, a my cieszymy się z Twojego zadowolenia.

LS_CLASSIC.16