Maska BIG CYC - KISS

Kolor: Czarny
Gramatura: 220
Skład: 100% Bawełna.
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • M
  • L
19,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 220
Skład: 100% Bawełna.
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Maska BIG KISS zespołu BIG CYC

Maska BIG CYC - KISS idealnie wpasowuje się w atmosferę z płyt zespołu. Motyw graficzny może też być pośrednim nawiązaniem do okładki płyty „Szambo i perfumeria”, wydanej w 2008 roku. To tam postać na grafice ma czerwone, wyróżniające się usta.

Maska BIG CYC - KISS oprócz zabawnie i zarazem zadziornie wyglądających ust ma też logo zespołu na górnej, prawej powiece. To zabawny motyw graficzny, który na pewno wyróżni Cię z tłumu i kto wie… może nawet pomoże Ci skraść całusa od swojej sympatii!

Wyróżnij się!

Projektując nasze maski stawiamy na oryginalność. Dzięki nim wyróżnisz się w tłumie osób, noszących niebieskie lub białe jednorazówki. Maska nie tylko pozwoli wyrazić Ci swój gust muzyczny, ale i – podobnie jak teksty zespołu BIG CYC – jest zabawna! Ten buziak na materiale na pewno wywoła niejeden szczery uśmiech!

Ekonomicznie, ekologicznie i bezpiecznie

Maska BIG CYC - KISS to produkt wielokrotnego użytku. Dzięki temu nie przykładasz ręki do produkcji ogromnej ilości śmieci w postaci zużytych jednorazówek. Tę możesz wyprać i nosić ile tylko masz ochotę. Poza tym, to 100% naturalnej bawełny, co zapewnia przewiewność i hipoalergiczność. Maska ma też certyfikat OEKO-TEX standard 100, co oznacza, że jest w 100% bezpieczna dla skóry.