Maska BIG CYC - WIĘCEJ TLENU

Kolor: Czarny
Gramatura: 220
Skład: 100% Bawełna.
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • M
  • L
19,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 220
Skład: 100% Bawełna.
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Maska BIG CYC nawiązująca do kawałka WIĘCEJ TLENU

Maska BIG CYC - WIĘCEJ TLENU to bezpośrednie odniesienie do kawałka z płyty „Szambo i perfumeria”. Płyta wyszła stosunkowo dawno, jednak teledysk do utworu pojawił się w 2019 roku. To aż 11 lat od premiery albumu. W międzyczasie problem smogu w wielu polskich miastach przybrał jeszcze poważniejsze oblicze, a pandemia wymogła nakaz noszenia masek. Dzięki temu akcesorium uchronisz się przed smogiem i wirusem.

Ciekawy, wyróżniający się font i grafika z maską po środku logo. To kombinacja przykuwająca uwagę zarówno fanów zespołu BIG CYC, jak i pozostałych przechodniów. Odniesienie do teledysku z kawałka „Więcej tlenu” jest oczywiste – maska z butlą z tlenem pojawiała się w wideoklipie niejednokrotnie. Na szczęście mamy alternatywę w postaci naszych wygodnych masek wielokrotnego użytku. Zamów i sprawdź!

Więcej luzu

Maska BIG CYC - WIĘCEJ TLENU została wyposażona w wygodne gumki do noszenia. Dzięki temu na uszach ani twarzy nie powstaną uciążliwe odciski. Oferujemy też dwa rozmiary „M” dla kobiet i młodzieży oraz „L” dla mężczyzn. Materiał to 100% naturalnej bawełny, co zapewnia hipoalergiczność, przewiewność i przyjemność noszenia.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Maska BIG CYC - WIĘCEJ TLENU to produkt certyfikowany. Posiada certyfikat OEKO-TEX standard 100, co oznacza że jest w pełni bezpieczny dla skóry. Badanie decydujące o nadaniu etykiety tego rodzaju jest kompletnie niezależne i wykonywane przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Badań i Testowania w Dziedzinie Ekologii Tekstyliów i Skóry. Kupując nasze maski masz gwarancję bezpieczeństwa!