Naszywka FARBEN LEHRE - 20 FL PRL

Rozmiar: 8,2 x 5,4 cm
Kolor: Czarny
Gramatura: 250
Skład: 100% Poliester
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
11,90 PLN
Rozmiar: 8,2 x 5,4 cm
Kolor: Czarny
Gramatura: 250
Skład: 100% Poliester
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Naszywka FARBEN LEHRE z popularnym motywem

Naszywka FARBEN LEHRE - 20 FL PRL zawiera logo zaprojektowane z okazji 20-lecia zespołu. Motyw został na tyle dobrze przyjęty, że jego urozmaicona wersja pojawiła się na wielu plakatach promujących zespół oraz na winylowej płycie wydanej z okazji 25-lecia zespołu.

Naszywka FARBEN LEHRE - 20 FL PRL to kultowy design, kojarzony z zespołem font i klasyczna kolorystyka. Możesz mieć pewność, że każdy fan zespołu FARBEN LEHRE ją rozpozna. W gratisie dorzucam najwyższą jakość prosto z polskiej fabryki CARTON’a.

Do it yourself!

Naszywka FARBEN LEHRE - 20 FL PRL nawiązująca do albumu FERAJNA pozwoli wpisać Ci się w niesłabnący trend urozmaicania własnej garderoby akcesoriami dodającymi im indywidualności. Naszywka to sprawdzony sposób, który pozwoli Ci na niewielką z pozoru, a w rzeczywistości dająca duży efekt zmianę w Twoim outficie.

Jakość priorytetem

Naszywka FARBEN LEHRE - 20 FL PRL od pierwszej do ostatniej nitki została wykonana w Polsce. Okej, pewnie poliester niekoniecznie kojarzy Ci się z najlepszym materiałem do tworzenia ubrań. Masz trochę racji, jednak do naszywek jest idealny. Nie marszczy się, nie odkształca i nie wymaga prasowania. Do tego jest niezwykle wytrzymały. To optymalny materiał dla naszywek.