Naszywka INCOMUNICADO - LOGO to coś dla fanów dobrego punka. Jeżeli chcesz zaakcentować swój muzyczny gust i przynależność do jednej z najciekawszych subkultur na świecie, mamy coś dla Ciebie. Naszywka nie tylko doda Twojej stylówce pazura, ale wzbudzi też sympatię innych entuzjastów dobrego grania.
Naszywka INCOMUNICADO - LOGO to dobry sposób na odświeżenie starego ubrania. Jeżeli masz w szafie zalegającą katanę, która już dawno Ci się znudziła, warto pomyśleć o urozmaiceniu jej wyglądu. Dzięki temu dasz jej drugie życie. Naszywka idealnie nadaje się do stylizacji w duchu DIY (ang. Do It Yourself).
Naszywka INCOMUNICADO - LOGO idealnie sprawdzi się w przypadku kurtek jeansowych. Możesz naszych ją w miejsce szwów w okolicy barków, daje to bardzo estetyczny efekt (co widać na zdjęciu). Prostokątny kształt jest na tyle uniwersalny, że świetnie sprawdzi się również w przypadku plecaków, a nawet spodni.
Naszywka INCOMUNICADO - LOGO to produkt lokalny. W 100% wykonany w Polsce. Zadbaliśmy o odpowiedni dobór materiału (wytrzymały na działanie czasu i odporny na gniecenie poliester) oraz metody produkcji. Dzięki temu napis jest wyraźny, a naszywka zachowa swój oryginalny kolor i kształt nawet po wielu praniach.