Przypinka INCOMUNICADO - LOGO

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Badzik z klasyczny logo INCOMUNICADO

Przypinka INCOMUNICADO - LOGO to idealne rozwiązanie dla niezdecydowanych. Jeśli uwielbiasz kawałki tego olsztyńskiego zespołu i nie możesz zdecydować, który album brzmi dla Ciebie najlepiej, ta pina jest dla Ciebie. Logo w kształcie okręgu z rzymską jedynką przypominającą piedestał to znak rozpoznawczy olsztyńskiego zespołu.

Nie musisz wybierać logo nawiązującego do okładki „Nik la Police” lub „Czy łatwo ginąć gdy chce się żyć” – grafika na badziku jest uniwersalnie kojarzona z INCOMUNICADO. Produktom tego typu nie grozi „przeterminowanie”. Możesz przypiąć ją, wybierając się na trasę koncertową promującą dowolny album z dorobku muzyków.

Klasycznie dobra jakość

Przypinka INCOMUNICADO - LOGO została wykonana w ten sam sposób, jak każda inna przypinka naszej produkcji. Jeśli masz doświadczenie związane z zakupami u nas, doskonale wiesz, że to duża zaleta. Czemu? Konstrukcja jest solidna, agrafka dobrze trzyma się materiału, a grafice nie grozi utrata kolorów po kilku latach użytkowania. Zamów i przekonaj się osobiście!

Polska produkcja

Przypinka INCOMUNICADO - LOGO to badzik wykonany wyłącznie w kraju nad Wisłą. W naszej lokalnej fabryce osobiście dbamy o każdy detal. Dlatego możesz mieć pewność, że pina dotrze do Ciebie bez zbędnych mankamentów. Zakupy u nas to potrójna korzyść. Dla Ciebie (zyskujesz wartościowy produkt w niskiej cenie), dla nas (zyskujemy kolejnego zadowolonego klienta) i dla lokalnej gospodarki (pieniądze pozostają w kraju).

Zobacz również

Naszywka INCOMUNICADO LOGO
  • 1 size
11,90 PLN