Naszywka NEURONIA - LOGO

Rozmiar:
12,0 x 4,0 cm
Kolor:
Czarny
Gramatura:
250
Skład:
100% Poliester
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
11,90 PLN

Naszywka dla fanów ciężkiego grania w warszawskim wydaniu

Naszywka NEURONIA - LOGO może nadać Twoim ubraniom heavymetalowego sznytu. Może sprawić, że dawno nienoszona przez Ciebie bluza znowu nabierze świeżości. Dlatego jej zakup to ekonomiczny i ekologiczny wybór. Naszyj naszywkę na bluzę w miejscu, które Ci odpowiada i ciesz się nową jakością.

Naszywka NEURONIA - LOGO ma klasyczne kolory, optymalny rozmiar, dobrze dobrany materiał oraz rozpoznawalne logo z nazwą Twojego ulubionego zespołu.  Dzięki naszywce dasz się poznać swoim i poznasz entuzjastów tej samej muzyki. Zaakcentujesz też swój własny gust muzyczny i światopogląd!

Najlepszy materiał

Naszywka NEURONIA - LOGO została wykonana w 100% z poliestru. Pomimo tego, że ten materiał na ogół nie cieszy się dobrą sławą, to jest wprost idealny na naszywki. Czemu? To proste – poliester jest niezwykle wytrzymały i nie marszczy się, a to tylko jego najważniejsze zalety!

Polski merch, polski zespół, polska produkcja

Naszywka NEURONIA - LOGO to produkt w 100% polski. Został wykonany w naszej lokalnej fabryce CARTON’a, gdzie osobiście dbamy o każdy etap produkcyjny. Od konstrukcji kapsla po mocowanie agrafki. Dlatego naszywka posłuży Ci przez długie lata. Satysfakcja gwarantowana! Zamów i sprawdź!

Zobacz również