Przypinka NEURONIA - FOLLOW THE WHITE MOUSE

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Przypinka  dla fanów albumu FOLLOW THE WHITE MOUSE

Przypinka NEURONIA - FOLLOW THE WHITE MOUSE to budzik dla tych, którzy potrafią docenić dobrą muzykę. Jak napisał jeden z krytyków muzycznych: „zespół NEURONIA tym razem zaserwował nam dziesięć wysokoprocentowych drinków”. No cóż… pozostaje powiedzieć – na zdrowie!

Przypinka NEURONIA - FOLLOW THE WHITE MOUSE ma idealny stosunek ceny do jakości. Dlaczego? Ponieważ kosztuje  mniej więcej tyle, co jednorazowy bilet na komunikację miejską w stolicy. Badzik zostanie z Tobą jednak znacznie dłużej. Solidna konstrukcja gwarantuje lata pogowania!

Mały budzik na wiele lat

Przypinka NEURONIA - FOLLOW THE WHITE MOUSE to odporny na zarysowania kapsel, agrafka dobrze trzymająca się materiału oraz wysokiej jakości grafika. Wszystkie te cechy tworzą pinę idealną. A cena jest tak zachęcająca, że warto pomyśleć o zakupie nie tylko dla siebie, ale też dal znajomych!

Prosto z Polski

Przypinka NEURONIA - FOLLOW THE WHITE MOUSE została wykonana w 100% w Polsce. Nie zleciliśmy roboty podwykonawcom z Dalekiego Wschodu, jak to w zwyczaju ma większość współczesnych koncernów odzieżowych. Wszystko zrobiliśmy własnymi rękoma. Dlatego masz pewność, że pina jest wolna od mankamentów.

Zobacz również

Naszywka NEURONIA LOGO
  • 1 size
11,90 PLN