Naszywka ZMAZA - LOGO

Rozmiar:
11,3 x 3,3 cm
Kolor:
Czarny
Gramatura:
250
Skład:
100% Poliester
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
11,90 PLN

Naszywka w klasycznym wydaniu od zespołu ZMAZA

Naszywka ZMAZA - LOGO to świetny punkowy dodatek dla osób ceniących sobie autentycznego punk rocka. Czarne tło i biały, klasyczny font kojarzony z zespołem z Trzcinek. Grupa od lat nie straciła na świeżości i autentyczności. Należy się im za to hołd! To nasze zdanie, dlatego robimy dla nich merch. Dla nich i dla Ciebie!

Naszywka ZMAZA - LOGO pasuje do każdego stroju i każdej okazji. Możesz ją przyszyć do ulubionej kurtki, plecaka, torby, czy nawet czapki, dodając swojemu wyglądowi niepowtarzalnego charakteru. To doskonały sposób na wyrażenie swojej muzycznej pasji i osobistego stylu.

Punk rockowy prezent od serca

Naszywka ZMAZA - LOGO to również doskonały prezent dla prawdziwych fanów muzyki. Daj swoim bliskim coś więcej niż tylko zwykły gadżet – daj im możliwość wyrażenia swojej miłości do ulubionego zespołu. Niech noszą naszywkę z dumą, wiedząc, że są częścią prawdziwej muzycznej historii!

Od nas dla Ciebie – lokalne wykonanie

Kupując naszywkę ZMAZA - LOGO wspierasz lokalną gospodarkę i rzemieślników. Naszywka wykonana jest lokalnie, z dbałością o najmniejsze detale i z poszanowaniem etycznych standardów pracy. To nie tylko wyraz szacunku do zespołu, ale także wsparcie dla lokalnej kultury i talentów.

Inni kupili również

Naszywka DE ŁINDOWS LOGO
  • 1 size
11,90 PLN
Przypinka COMA HIPERTROFIA
  • 1 size
4,90 PLN

Zobacz również

Przypinka ZMAZA TO NIE MY
  • 1 size
4,90 PLN